Zeitgard PowerLift Yüz Kremi

ÜRÜN ADI Zeitgard PowerLift
NET MİKTAR 30 ml
ÜRÜN KODU 28091

Satış iddiaları

  • Cildin canlılık kazanması için yoğun nemlendirici etki
  • Cildin hücre yenilenmesini destekler.
  • Çizgi ve kırışıklıkları hafifletir.

HEDEF GRUP

  • 20 yaşından itibaren kadın ve erkeklere uygundur.
  • Kuru ve/ veya bakım isteyen cilde yöneliktir.

ÖZELLİKLERİ
Bu yaşlanma karşıtı yüz bakım ürünü cildin hücre yenilemesini destekler ve cilde canlılık sağlamak üzere yoğun nem tedariği sağlar. Çifte etkiyle cildi canlandırır ve sıkılaştırır. Hyalüron asidi ve yulaf peptidi sayesinde cildi tazeler ve pürüzsüzleştirir. Hafif krem emülsiyonu hızlı emilir ve içeriğindeki 7 bitki özütünden elde edilmiş hyalüron asidi ve alg özütü cildi yoğun şekilde nemlendirir. Canlılık, enerji ve esneklik isteyen her cilt tipine uygundur. Seyahat için idealdir.

KULLANIM YÖNTEMİ
PowerLift’i sabah ve akşamları uygulayın ve kremi tüm yüze eşit oranda yayın.

İÇERİK MADDELERİYLE İLGİLİ BİLGİLER
Hızlı tesir gösteren çifte etki, hyalüron asidi, reductine ve bitki özütleriyle optimum nem tedariğiyle cildi toparlarken aynı zamanda reductine, tocopherol, A ve E vitaminleri içeren lipodermol, lecithin ve cilde özgü gerekli yağ asitleri (lipid) sayesinde cildin kendi kendini yenilemesini devreye sokacak yaşlanma önleyici bir etki yaratır.
Hyalüron asidi cildi dolgunlaştıran güçlendirici bir etken maddedir, kolajen ve elastin liflerini destekler.

ÇALIŞMALAR
Dermatest GmbH, PowerLift’i Ekim 2007 tarihinde 34-45 yaşları arası 30 kadında test etmiştir. Katılımcılarla yapılan anket değerlendirmesine göre kullanıcıların belirgin çoğunluğu (% 83) ciltlerinin sıkılaştığını fark etmiştir. Aynı şekilde çizgilerin görünümü hafifler (% 80) ve cilt daha zinde ve canlı bir görünüm kazanır (% 70).

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın