Zeitgard Anti-Age Bakım Sistemi

Değişken güzellik fikirleri ve genç, canlı görünen cilde sahip olma isteği özellikle kadınlar tarafından gitgide daha fazla benimsenirken, erkeklerde de bu bilinç artıyor. Günlük gereksinimler, zaman darlığı ve gitgide artan zararlı etkilerin yanı sıra dinamik toplum yapısı içinde günlük hayata kolay entegre edilebilecek, bireysel ihtiyaçlara uygun ve zaman almayan ancak maksimum etkiye sahip bakım sistemi arayışı mevcut bulunmaktadır.

ZEITGARD, etkili ve etkisi uzun süren yüz bakımının yenilikçi ve bütüncül bir formudur. Optimum sonuçlara ulaşabilmek için ZEITGARD AntiAge Bakım Sistemi ürünleri yenilikçi teknolojinin fizyolojik süreçlere dayalı kozmetiklerle bir araya getirilir. Yenilikçi teknoloji, burada modern cihazlı kozmetik formunda kendini göstermektedir. Cildin kendi süreçleri üzerinde yapılan gözlemler sonucu yüksek etkiye sahip bakım ürünleriyle birlikte teknik gelişmelere taban oluşturulmuştur. Bu bütüncül ZEITGARD Anti-Age Bakım Sistemi ZEITGARD’ın felsefesini esas almıştır. Cildin tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere ZEITGARD felsefesi birbirinin devamı niteliğinde üç farklı adımı birleştirdi. Ürün sloganı: 5 dakika içinde gözenekler derinlemesine temizlenir ayrıca yaşa ve cilt tipine uygun bakım yapılır.

LR Zeitgard Felsefesi

1. ADIM: ZEİTGARD TEMİZLEME SİSTEMİ
İyi ve etkili bir cilt bakımının temeli ayrıntılı ve kapsamlı temizlemede yatıyor. ZEITGARD 1 yardımıyla ilk adımda gözenekler derinlemesine temizlenir.
MICROSILVER teknolojisine ek olarak özel geliştirilmiş jel ve krem formunda temizleme ürünlerinin yanı sıra 1 dakikanızı ayırarak ZEITGARD 1 ile gözenekleri derinlemesine temizlemeniz önerilir.

2. ADIM: ZEİTGARD ANTİAGE SİSTEMİ
Özel ZEITGARD Anti-Age Sisteminin ikinci aşamasında çizgileri azaltmayı ve cildi gençleştirmeyi hedefleyen yenilikçi ZEITGARD 2 kırışıklık azaltıcıyla kombine işlev gösteren özel olarak geliştirilmiş yaşlanma karşıtı ürünler yer alır. Örneğin ZEITGARD Anti-Age Nemlendirici Jel Krem veya ZEITGARD Anti-Age Cildi Yeniden Yapılandıran Jel Krem gibi yaşlanma karşıtı ürünleri cildin farklı isteklerine göre uyarlanmıştır ve yaşlanma belirtilerini hedef alarak bu belirtileri kalıcı olarak azaltır. Yenilikçi ZEITGARD 2 termik sıcak/ soğuk metodu sayesinde yaşlanma karşıtı etken maddeleri cildin katmanlarına iletir ve titreşim teknolojisinden yararlanarak bunlardan optimum şekilde yararlanır. Buna ek olarak cildin zararlı etkenlere karşı daha iyi korunması için cilt metabolizması düzenlenir. Kapsamlı bir bakım için bu noktada dört dakika yeterlidir.

3. ADIM: BAKIM SİSTEMİ
İlk iki aşamaya ek olarak, kendi yapılandırıcı bakım etkisiyle ZEITGARD Bakım Sistemi; cilde kazandırılan görünümün devamlılığını sağlar ve tüm bakıma son noktayı koyar.
Özel geliştirilmiş günlük bakım ve özel bakım ürünleriyle cilt korunur ve cildin parlaklığı iyileştirilir. Cildinizin ihtiyaçlarına göre ve ulaşmak istediğiniz sonuca göre çeşitli ve etkili yöntemler arasından seçim yapın.
Zeitgard Anti-Age Bakım Sistemi

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın