ProBalance

ÜRÜN ADI : ProBalance
NET MİKTAR : 360 Tablet / 252 gr
ÜRÜN NUMARASI : 80102

Satış iddiaları

  • Doğal asit baz dengesini destekler.
  • Değerli mineraller ve eser elementler içerir
  • Genel sağlığı destekler ve yorgunluğu hafifletir

ProBalance asit baz içeriğini dengeleyerek, buna bağlı olarak genel sağlık durumunu iyileştirir. Mineral eksikliği dolayısıyla yorgunluğu veya huzursuzluğu engellemeye yardımcı olur. ProBalance kalsiyum ve potasyum  gibi eser elementler ve uygunlaştırılmış temel mineraller içerir. Gluten, laktoz ve hayvansal içerik maddeleri içermez.

Tüketim Önerisi:
Günlük 3×4 miktarda tablet bir miktar suyla alınmalıdır. Belirtilen önerilen günlük tüketim miktarı aşılmamalıdır. Çeşitli ve dengeli beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam sürmeye dikkat edin. Ürünü çocukların erişiminden uzak tutun. Serin ve kuru yerde saklayın.

İçerik Maddeleriyle İlgili Bilgiler:
İnsan vücudu magnezyum, kalsiyum ve kalyum, bakır, krom ve molibden gibi eser elementlerin düzenli alınmasına bağlıdır. Bunlar asit baz içeriğinini düzenlemeye yardımcı olur. LR, ProBalance’ta potasyum  ve sodyum karbonat kullanır.

EFSA Tarafından Bilimsel Olarak Onaylanmıştır:
Potasyum, sinir sisteminin ve kas sisteminin normal fonksiyonunu sürdürmesine destek olur. Magnezyum, yorgunluk ve bitkinliği hafifletir ve elektrolit içeriğini dengelemeya yardımcı olur. Kalsiyum, kanın normal pıhtılaşmasına ve normal bir enerji metabolizmasına katkıda bulunur. Bakır, hücrelerin oksidatif strese karşı korunmasına katkı sağlar. Krom, makro besin maddelerine yönelik normal metabolizmanın ve kandaki normal şeker miktarı düzeyinin korunmasına yardımcı olur. Molibden kükürtlü aminoasit metabolizmasına katkı sağlar.

EFSA: Avrupa Gıda Güvenliği Kurumu

ProBalance Besin Değerleri

 

İçindekiler:
Sodyum bikarbonat (Sodyum), Kalsiyum karbonat (Kalsiyum), Dolgu ajanları: Sorbitol, Selüloz, Magnezyum karbonat (Magnezyum), Potasyum sitrat (Potasyum), Sodyum sitrat (Sodyum), Potasyum bikarbonat (Potasyum), Sitrik asidin magnezyum tuzları (Magnezyum), Sitrik asidin kalsiyum tuzları (Kalsiyum), Maltodekstrin, Mısır nişastası, Topaklanmayı önleyiciler: Silikon dioksit, Yağ asitlerinin magnezyum tuzları, Bakır glukonat (Bakır), Krom (III) klorür (Krom), Sodyum molibdat (Molibden)
NOT: Gıda takviyeleri ilaç değildir.Beklenmeyen bir etki görüldüğünde doktorunuza veya eczacınıza danışınız.

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın