Perfect Wear Foundation – Fondöten

Perfect Wear Foundation - Fondöten

Satış iddiaları

  • Orta derece kapama gücüne ve ışıktan koruma faktörüne (SPF 37) sahip fondöten
  • İpeksi rötuşla düzenli ve dogal ışıldayan ten
  • Ciltle mükemmel karışır

HEDEF GRUP
Tüm cilt tiplerine uygundur. Fondöten dokusu kırışıklıkların içine yerleşmez ve bu nedenle olgun ciltlerde de mükemmel bir biçimde kullanılabilir. Açık tende 1 ve 2 numaralı renk tonlarını kullanın, orta cilt tonunda 3 numaralı fondöteni kullanın, daha koyu cilt tipleri için 4, 5 ve 6 numara çok uygundur.
Doğal görünümlü bir makyaj sonucuna ulaşmak için büyük alana uygulama yapmadan önce çene üzerinde deneme yapın. Mevcut fondöten tonlarından hiçbiri cildinizin rengine uymuyorsa doğrudan elinizin üzerinde iki rengi birbiriyle karıştırın. Uygulama esnasında kesintisiz geçişlere dikkat edin.

ÖZELLİKLER
Perfect Wear Fondötenin ipeksi dokusu orta dereceli kapama gücüne sahiptir ve tenin eşit görünmesini sağlar. Bu fondöten Porcelain, Light Beige, Beige, Dark Beige, Beige Noisette ve Hazelnut renklerinde mevcuttur ve SPF 37 ışıktan koruma faktörüne sahiptir. Işığı yansıtan ipeksi rötuş tene doğal bir ışıltı verir.

KULLANIM ŞEKLİ
Kullanımdan önce yüzü iyice temizleyin ve cilt tipine uygun bir bakım kremi sürün. Elinizin arkasında biraz fondöten bırakın ve LR by da Vinci fondöten fırçasıyla yüzün içinden dışına doğru düzenli olarak dağıtın. Bu sırada çene kenarı veya saç diplerinde kenarların oluşmamasına dikkat edin.

ÇAPRAZ SATIŞ NOTLARI
Hazırlık için makyaj astarını LR by da Vinci fondöten fırçasıyla ince bir biçimde uygulayın.

UZMAN ÖNERİSİ
Mükemmel bir astar için Perfect Wear Fondötenden daha fazla ürün gerektigini “Mükemmel makyaj temeli” adlı Deluxe Makyaj Stüdyosu egitim videosu göstermektedir

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın