Zeitgard Anti-Age Sistemi Cildi Yeniden Yapılandıran Set

839.90

ÜRÜN ADI : Zeitgard Anti-Age Sistemi Cildi Yeniden Yapılandıran Set
SET İÇERİĞİ : 1 Adet ZEITGARD 2  + 1 Adet Göz Serumu + 1 Adet Cildi Yeniden Yapılandıran Jel Krem + 1 Adet Zeitgard Seyahat Çantası
ÜRÜN KODU : 71007

Satış İddiaları

  • Cildin ihtiyaçlarına risksiz ve kalıcı yaşlanma karşıtı çözüm
  • Hızlı ve kolay uygulanabilirlik
  • ZEITGARD 2 ve yararlanılan teknoloji cildin fizyolojik özelliklerini baz alır.

BİLGİLER
ZEITGARD 2 ile LR kendi yaşlanma karşıtı bakım sistemi dahilinde kozmetik cilt bakımı alanında yeni bir kilometre taşı ortaya koydu. Cihazlı ve manuel kozmetiğin birleştirildiği „ZEITGARD – Sonsuz güzellik“ bu alana yeni bir boyut kazandırdı. Bu kombinasyon yaşlanma karşıtı ürünün maksimum düzeyde kullanımının gerektiği ve teşvik edildiği, cilt tipine uygun bir metabolik süreci hedeflemektedir.

ÜRÜN STOK BİLGİSİ

ÜRÜNLER LR HEALTH & BEAUTY STOKLARIYLA SINIRLIDIR.

Stok kodu: 71007 Kategoriler: , Etiketler: ,
Sosyal Medyada Paylaş

Açıklama

DOĞAL FİZYOLOJİK SÜREÇLERİ TEMEL ALIR
Bireysel faktörlere (uyku eksikliği, nikotin, stres, kötü beslenme, güneş ışınlarına maruz kalma ve daha fazlası) ve doğal yaşlanma sürecine bağlı olarak çizgiler oluşur ve pürüzsüz ve parlak cildin yok olması kaçınılmazdır. Yeni ZEITGARD 2 bu konuyla ilgili olarak şunları gerçekleştiriyor: Farklı yaşlanma karşıtı ürünler yalnızca cildin en üst katmanına (epidermise) ulaşırken, ilave bakım ürünleri ve aletli (cihazlı) bakım cildin en derin katmanlarına kadar ulaşabilir. Yani daha genç görünen bir cilt elde etmek için öncelikle kolajen ve elastin üretiminin merkezi olan dermise tedavi uygulamak ve bakım yapmak gerekir. Kolajen ve elastin cilde elastikiyet ve sıkılık veren cildin kendi ürettiği maddelerdir.

TEKNOLOJİSİ
ZEITGARD 2 optimum bir cilt bakımı için cihazlı kozmetiğin yenilikçi ve yeni ürünüdür. Cilde yoğun ve derinlemesine bakım yapmayı mümkün kılar.
ZEITGARD 2’nin merkezi parçası, yaşlanma görülen bir cildin bakımı için yenilikçi teknolojinin en iyi şekilde kullanılabildiği paslanmaz çelik plakadır.
Bu noktada getirilen yenilik termik-teknolojiyle titreşimin kombinasyonudur. Bir düğmeye basılarak bu paslanmaz çelik plaka 42 dereceye kadar ısıtılır ve 5 dereceye kadar soğutulur. Ayrıca titreşim opsiyonu cildin canlandırılmasını sağlar.

DOĞAL, YENİLİKÇİ ETKİ PRENSİBİ
ZEITGARD 2, termik-teknolojiyle titreşimin beraber kombinasyonundan yararlanır. Bunlar dermo-teknoloji alanında bilinen, cildin kendi süreçlerini ve uyumlaştırıcı reaksiyonları baz alan prosedürler ve tekniklerden ikisidir.

ZEITGARD 2, tam da bu prosedür ve teknikleri bünyesinde barındırır. Isı fazında porlara sinyal gönderilerek cilt yüksek bir ısıya ulaştırılır. Görünen dış ısı çok yüksektir ve cilt kendini soğutmak ister. Isıyla bağlantılı olarak gözenekler açılır. Tam da bu noktada aynı zamanda uygulanmakta olan ZEITGARD anti-age ürünlerin etken maddeleri gözenekler arasından cilt katmanlarına nüfuz ettirilir.

İkinci adımda ZEITGARD 2’nin soğuk fazı cildin ikinci koruyucu reaksiyonuna işaret eder. Sağladığı soğutmayla cilt sıcaklığı düşük ısılara kadar indirilir ve cilt soğuma etkisiyle karşı karşıya bırakılır. Bununla bağlantılı olarak gözeneklere kapanması için sinyal gönderilir. Çoktan cilde gönderilmiş olan yaşlanma karşıtı ürün pratik şekilde hapsedilir.
Bu etki, Zeitgard 2’nin titreşim fonksiyonuyla güçlendirilir. Böylece ciltteki ince kan damarlarının stimüle edildiği mikro sirkülasyonla bağ dokuları doğrudan uyarılır. Cildin kendine ait yenileyici maddeleriyle birlikte cildin besin desteği optimize edilir ve aynı zamanda zararlı maddeler cilt katmanlarından uzaklaştırılır.

Diğer yandan titreşim, ürünü cilt katmanlarında daha derine iletir. Etken maddeleri cilde uygulandıktan sonra faydalı hale getirir. Böylece bu maddeler cildin derinlerine daha iyi şekilde iletir.   Titreşim, bu iletimi şüphesiz ki yalnızca ciddi oranda yüksek ve uygun etkide bir frekans kullanarak simüle eder. Ayrıca etken maddeler belirgin şekilde cildin derinliklerine gönderilir ve hücreleri birbirine bağlayan epidermis katmanında daha hızlı şekilde emilir.

Sosyal Medyada Paylaş

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Zeitgard Anti-Age Sistemi Cildi Yeniden Yapılandıran Set” için yorum yapan ilk kişi siz olun