Zeitgard 1 Yüz Temizleme Sistemi Seti – Hassas

Zeitgard 1 Yüz Temizleme Sistemi Seti – Hassas

Stok kodu: 70037 Kategoriler: , Etiketler:

682.00

ÜRÜN ADI : Zeitgard 1 Yüz Temizleme Sistemi Seti – Hassas
SET İÇERİĞİ : 1 adet Zeitgard 1 + 1 adet Hassas Fırça Başlığı + 1 adet Temizleme Kremi  + 1 adet Zeitgard Seyahat Çantası
ÜRÜN KODU : 70037

Satış İddiaları

 • Yüz titreşim/osilasyon teknolojisiyle özenle ve derinlemesine temizlenir.
 • Günde yalnızca 1 dakika süreyle cildi yormadan 10 kata kadar etkili temizleme.
 • Fırça liflerinde kullanılan MICROSILVER teknolojisi sayesinde benzersiz hijyen.
 • Her yaş grubuna ve her cilt ihtiyacına uygundur, çünkü hem normal hem de hassas ciltler için fırça çeşidi bulunur. Erkek ve kadın için tasarlanmıştır.
Karşılaştır
Sosyal Medyada Paylaş

Açıklama

ÖZELLİKLERİ
ZEITGARD temizleme cihazıyla göz açıp kapayıncaya kadar parlak ve temiz bir cilde sahip olun! Bu yenilikçi, teknolojik yüz temizleme fırçası klasik yüz temizliğinde devrim yaratmıştır. Bu fırça makyajı ve diğer kalıntıları cildi ayrıca zorlamadan manuel temizlemeye kıyasla 10 kat daha etkili şekilde temizler.

 • Fırça ve jelin hassas cilt tipine ve/ veya her cilt tipine uygun çeşidi vardır.
 • Titreşim/ osilasyon
 • Her cilt ihtiyacına yönelik derinlemesine temizleme.
 • Cilt, bakım ürünlerinin emilimi için en iyi şekilde hazırlanır.
 • Fırça liflerinde kullanılan MICROSILVER teknolojisi sayesinde benzersiz hijyen.
 • Cilt daha parlak, daha pürüzsüz ve daha sağlıklı görünür.
 • Fırça uçları yuvarlatılmış ve termik işlemden geçmiş fırça başlığı.
 • Cihaz, duşta kullanılmak üzere su geçirmez özelliktedir.
 • Fırça lifleri özellikle fırçanın hızlı kuruması, fırça liflerinin daha rahat hareket etmesi ve lifler arasında kir kalmasını önlemek için aralıklı tasarlanmıştır.

KULLANIM BİÇİMİ
Göz makyajını temizleyin. Cildi nemlendirin, ZEITGARD cihazının fırçasını ıslatın ve içindeki fazla suyu akıtın. ZEITGARD temizleme jelini fırça üzerine iki kez sıkın. ZEITGARD cihazı üzerindeki AÇMA düğmesine 3 saniye boyunca basılı tutun. Uygulama 1 dakika sürer: Bir yanak bölgesine 20 saniye, diğer yanak bölgesine 20 saniye ve alın bölgesine 20 saniye.60 saniye sonra cihaz otomatik olarak kendi kendini kapatır. Ardından yüzü suyla yıkayın ve kalıntıları temizleyin.
İçerik Maddeleriyle İlgili Bilgiler
MICROSILVER, mikroorganizmaların hücre bölünmesine engel olur ve bunu yavaşlatarak çoğalmalarını engeller. MICROSILVER’ın etkisi büyük çoğunlukla mikroorganizmaların hücre duvarları arasında, enzimlerle yönlendirilen madde alışverişine hasar verilmesine ve bu alışverişin olumsuz etkilenmesine dayanır. Microsilver BG™ içeren antibakteriyel, düzenleyici ve denge kurucu etken madde kombinasyonu bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

ÇALIŞMALAR
Akredite Alman Enstitüsü Dermatest GmbH tarafından test edilerek ve bilimsel bir çalışmadan geçirilmiştir. 10 kata kadar etkili temizleme. Çalışma süresi: 6 hafta (2015 Ocak sonundan itibaren Mart başına kadar), Katılımcı sayısı: 40

UZMAN İPUCU
ZEITGARD serisine ait ZEITGARD temizleme jeli ve ZEITGARD fırça başlığının kombine şekilde kullanılmasıyla optimum etkilere ulaşılır.

Sosyal Medyada Paylaş

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Zeitgard 1 Yüz Temizleme Sistemi Seti – Hassas” için yorum yapan ilk kişi siz olun