Zeitgard 1 Temizleyici Krem

51.11

ÜRÜN ADI : Zeitgard 1 Temizleyici Krem
NET MİKTAR : 125 ml
ÜRÜN KODU : 70001

Satış İddiaları

  • Tüm cilt tiplerinin nazik yüz temizliği için yıkama kremi
  • Hassas yüz cildinizi yumuşak bir şekilde temizler ve kadifemsi bir his bırakır.
  • Hafif kremsi kıvamda
  • Günlük yüz temizliği için
  • Tüm cilt tipleri için jel versiyonu da mevcuttur.

ÜRÜN STOK BİLGİSİ

ÜRÜNLER LR HEALTH & BEAUTY STOKLARIYLA SINIRLIDIR.

Stok kodu: 70001 Kategoriler: , Etiketler: ,
Sosyal Medyada Paylaş

Açıklama

ÖZELLİKLER
LR ZEITGARD temizleme cihazıyla göz açıp kapayıncaya kadar parlak ve temiz bir cilde sahip olun! Bu yenilikçi, teknolojik yüz temizleme fırçası klasik yüz temizliginde devrim yaratmıstır. Bu fırça makyajı ve diger kalıntıları cildi ayrıca zorlamadan manuel temizlemeye kıyasla 10 kat daha etkili sekilde temizler.
• Fırça ve jelin hassas cilt tipine ve/veya her cilt tipine uygun çesidi vardır.
• Titresim/ osilasyon
• Her cilt ihtiyacına yönelik derinlemesine temizleme.
• Cilt, bakım ürünlerinin emilimi için en iyi sekilde hazırlanır.
• Fırça liflerinde kullanılan MICROSILVER teknolojisi sayesinde benzersiz hijyen.
• Cilt daha parlak, daha pürüzsüz ve daha saglıklı görünür.
• Fırça uçları yuvarlatılmıs ve termik islemden geçmis fırça baslıgı
• Cihaz, dusta kullanılmak üzere su geçirmez özelliktedir.
• Fırça lifleri özellikle fırçanın hızlı kuruması, fırça liflerinin daha rahat hareket etmesi ve lifler arasında kir kalmasını önlemek için aralıklı tasarlanmıstır.

KULLANIM BİÇİMİ
Göz makyajınızı temizleyin. Cildi nemlendirin, LR ZEITGARD cihazının fırçasını ıslatın ve içindeki fazla suyu akıtın. LR ZEITGARD temizleme jelini fırça üzerine iki kez sıkın. LR ZEITGARD cihazı üzerindeki AÇMA dügmesine 3 saniye boyunca basılı tutun. Uygulama 1 dakika sürer: Bir yanak bölgesine 20 saniye, diger yanak bölgesine 20 saniye ve alın bölgesine 20 saniye.
60 saniye sonra cihaz otomatik olarak kendi kendini kapatır. Ardından yüzü suyla yıkayın ve kalıntıları temizleyin..

İÇERİK MADDELERİYLE İLGİLİ BİLGİLER
MICROSILVER, mikroorganizmaların hücre bölünmesine engel olur ve bunu yavaslatarak çogalmalarını engeller. MICROSILVER’ın etkisi büyük çogunlukla mikroorganizmaların hücre duvarları arasında, enzimlerle yönlendirilen madde alısverisine hasar verilmesine ve bu alısverisin olumsuz etkilenmesine dayanır. Microsilver BG™ içeren antibakteriyel, düzenleyici ve denge kurucu etken madde kombinasyonu bilimsel olarak kanıtlanmıstır.

Zeitgard 1 Fırça Başlığı – Hassas

Zeitgard 1 Fırça Başlığı – Klasik

Sosyal Medyada Paylaş

İade Koşulları

aloeveramagazam.com üzerinden vermiş olduğunuz siparişler, aloeveramagazam.com tarafından LR Türkiye’ye iletilecek ve siparişleriniz doğrudan LR Türkiye tarafından size kargoyla gönderilecektir. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:

  • Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iletişim sayfasındaki başvuru formunu doldurarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.
  • Kapağı açılarak cilt üzerinde denenen tüm kozmetik ürünleri ve parfümler, kapağı açılan tüm gıda takviyeleri kullanılmış sayılır ve hijyen/sağlık nedeniyle iade edilemez. Hasarsız, orijinal paketli, açılmamış ve kullanılmamış ürünlerin iadesini yapabilirsiniz. Ürünler kargo paketi üzerinde gelen irsaliye ile birlikte gönderilmelidir.
  • LR Türkiye kaynaklı gönderim veya üretim hatalarından kaynaklanan iade taleplerinde aloeveramagazam.com iade kargo bedelini üstlenir. Bunun dışındaki tüm iade isteklerinde kargo ücreti göndericiye aittir.
  • aloeveramagazam.com’a iade isteği ile ulaşan kusurlu ürününüz incelenmek üzere LR Türkiye’ye gönderilerek sorunun tespiti için inceleme yapılacaktır. Üretimden veya kargodan kaynaklı bir sorun olduğu tespit edilirse, ürün bedeliniz iade edilecektir. Ürünlerde kullanıcı hatasından meydana gelen sorunların oluşması durumunda veya ürünün kullanımı sonucunda meydana gelebilecek sorunlarda siparişler iade kapsamı dışında kalır.
  • Ürün iadeniz gerçekleştiği durumda; aloeveramagazam.com’a ödemeyi kapıda kredi kartı ile yaptıysanız, ödediğiniz bedel banka hesabınıza iade edilecektir. ödemeyi kapıda nakit ödeme ile yaptıysanız, ödediğiniz bedel belirtmiş olduğunuz banka hesabına geri ödenecektir.

Burada satılan tüm LR ürünleri faturalı, %100 orjinal ve sıfır ürünlerdir. LR ürünleri raf görmeden doğrudan LR Türkiye deposundan adresinize gönderilir. aloeveramagazam.com üzerinden indirimli sipariş verebilmek için LR üyesi ve LR iş ortağı olmanıza gerek yoktur. Buradan alışveriş yaparak LR üyesi olmuş sayılmazsınız. Eğer LR üyesi olarak alışveriş yapmakla ilgileniyorsanız iletişim formumuzu doldurarak bize ulaşın ve LR üyeliği hakkında bilgi alın.

Sosyal Medyada Paylaş

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Zeitgard 1 Temizleyici Krem” için yorum yapan ilk kişi siz olun