Zeitgard 1 Fırça Başlığı – Hassas

Zeitgard 1 Fırça Başlığı – Hassas

Stok kodu: 70004 Kategoriler: , Etiketler:

77.44

ÜRÜN ADI : Zeitgard 1 Fırça Başlığı – Hassas
NET MİKTAR : 1 Adet
ÜRÜN KODU : 70004

Satış İddiaları

  • ZEITGARD 1 Temizleme Cihazı Hassas için yedek fırça başlığı
  • Hassas yüz cildini nazik ama etkili bir şekilde temizler
  • Benzersiz MICROSILVER teknolojisi
  • Günlük yüz temizliği için geliştirilmiştir
Karşılaştır
Sosyal Medyada Paylaş

Açıklama

BİLGİLER
Cilt temizliğinde yeni bir boyut: LR ZEITGARD temizleme fırçasıyla göz açıp kapayıncaya kadar parlak ve temiz bir cilde sahip olun! Bu yenilikçi, teknolojik yüz temizleme fırçası klasik yüz temizliğini optimum seviyeye çıkarır. Bu fırça makyajı ve diğer kalıntıları cildi ayrıca zorlamadan manuel temizlemeye kıyasla 10 kat daha etkili şekilde temizler.

BENZERSİZ HİJYEN KONSEPTİ
LR için özel geliştirilmiş fırça başlığında yer alan, uçları yuvarlatılmış lifler, antibakteriyel etken madde ve Microsilver BG™ sayesinde 3 aya kadar hijyenik kalır. Çünkü Microsilver BG™ koruyucu bir tabaka oluşturur: Bakterileri azaltır ve yeniden oluşmalarını engeller.

CİLT TEMİZLİĞİNDE YENİ BİR STANDART
Yenilikçi LR ZEITGARD temizleme cihazı klasik yüz temizliğinde devrim yaratıyor. Manuel yüz temizliğinden daha etkili sonuçlar verirken cildi özellikle yumuşatıyor. Teknolojik cihazın özel geliştirilmiş temizleme ürünüyle bir araya gelmesi sonucu ciltteki kirleri çözen, toplayan ve cildi özenle arındıran bir „ağ“ oluşturuyor. Cildiniz temizlenerek bir sonraki cilt bakımına en iyi şekilde hazırlanıyor. Cildiniz güzelleşmiş, pürüzsüzleşmiş ve parlak bir görünüm kazanır; bu bakım hem kadınlar hem de erkekler için idealdir!

YENİLİKÇİ ÇALIŞMA PRENSİBİ
En ince ayrıntısına kadar üzerinde düşünülmüş bir sistem: Yalnızca osilasyon hareketi yapan fırça lifleri cildi ağır kirlerden arındırır: Temizleme ürünlerinin özel geliştirilmiş yapısı gerçek anlamda bir „ağ“ formu oluşturarak kirleri yakalar. Sonuç, belirgin şekilde temizlenmiş ve kalıcı olarak iyileştirilmiş cilt görünümüdür. Farkı, osilasyon hareketi yapan fırça yaratır. LR ZEITGARD temizleme fırçasının benzersiz lifleri dakikada
7.000 x osilasyon hareketi yapar! Uçları yuvarlatılmış fırça lifleri cilt yüzeyinde adeta kayarak, kir kalıntılarını özenle ve etkili şekilde temizler. Işıltılı görünüme sahip temiz bir cilt için.
Kendi gözlerinizle görün!

FAYDALAR
• Her cilt ihtiyacına yönelik derinlemesine temizleme.
• Cildi yormadan 10 kata kadar etkili temizleme.
• MICROSILVER teknolojisiyle benzersiz hijyenik sonuç.
• Işıltılı görünüme sahip temiz bir cilt için.

SONUÇLAR
• Yoğun ve gözeneklerde derinlemesine temizlik sonucu cilt durumunda iyileşme.
• Bir sonraki cilt bakımı için cildin ideal şekilde hazırlanması.
• Masaj fonksiyonu sayesinde pürüzsüz bir cilt görünümü.
• Teniniz ışıltı ve daha canlı bir görünüm kazanır.

ÇALIŞMALAR
Akredite Alman Enstitüsü Dermatest GmbH tarafından test edilerek ve bilimsel bir çalışmadan geçirilmiştir. 10 kata kadar etkili temizleme.

Zeitgard 1 Fırça Başlığı – Klasik

Sosyal Medyada Paylaş

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Zeitgard 1 Fırça Başlığı – Hassas” için yorum yapan ilk kişi siz olun