Zeitgard Serox Wrinkle Care

97.10

ÜRÜN ADI : Zeitgard Serox Wrinkle Care
NET MİKTAR : 15 ml
ÜRÜN KODU : 28236

Satıș İddiaları

  • Mimik kırıșıklıklarını önler.
  • Yüksek etkili içerik maddeleri barındırır.
  • Kanıtlanmıș etki (Dermatest GmbH)

ÜRÜN STOK BİLGİSİ

ÜRÜNLER LR HEALTH & BEAUTY STOKLARIYLA SINIRLIDIR.

Stok kodu: 28236 Kategoriler: , Etiketler: ,
Sosyal Medyada Paylaş

Açıklama

ÖZELLİKLERİ
Serox Wrinkle Care ince kırıșıklıkları ve mimik kırıșıklıklarını azaltır. Ciltte onu daha pürüzsüz hale getirecek sıkılaștırıcı bir tabaka olușturur. Özellikle ağız çevresi, göz çevresi ve alın kırıșıklıklarına uygundur.

KULLANIM ŞEKLİ
İlgili cilt bölgesine yapılan amaca yönelik ve doza dikkat ederek yapılan uygulama düz formdaki kırıșıklıkları hedef alır. Günlük kırıșıklık önleyici bakımınız dahilinde sabah ve akșamları yoğun konsantreli kırıșıklık bakım kreminden bir damla uygulayın ve hafifçe cilde yayın. Gün içinde ihtiyaç duyulduğunda ilgili bölgeye hafif hafif dokunarak uygulama yapın.

ÇALIŞMALAR
Serox Wrinkle Care uygulamasından yaklașık 30 dakika sonra derin kırıșıklıklar yaklașık % 27,34 oranında düzeltilir.*
* Serox Wrinkle Care, Dermatest GmbH tarafından 4 hafta süreyle 40 ila 50 yașları arasında 5 kadında test edilmiștir

ÇAPRAZ SATIŞ NOTLARI
Serox serisinden Serox serisinden Intensive Result Krem ve Instant Result Serum ile birlikte uygulayarak optimum etkiye ulaşın.

Sosyal Medyada Paylaş

İade Koşulları

aloeveramagazam.com üzerinden vermiş olduğunuz siparişler, aloeveramagazam.com tarafından LR Türkiye’ye iletilecek ve siparişleriniz doğrudan LR Türkiye tarafından size kargoyla gönderilecektir. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:

  • Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iletişim sayfasındaki başvuru formunu doldurarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.
  • Kapağı açılarak cilt üzerinde denenen tüm kozmetik ürünleri ve parfümler, kapağı açılan tüm gıda takviyeleri kullanılmış sayılır ve hijyen/sağlık nedeniyle iade edilemez. Hasarsız, orijinal paketli, açılmamış ve kullanılmamış ürünlerin iadesini yapabilirsiniz. Ürünler kargo paketi üzerinde gelen irsaliye ile birlikte gönderilmelidir.
  • LR Türkiye kaynaklı gönderim veya üretim hatalarından kaynaklanan iade taleplerinde aloeveramagazam.com iade kargo bedelini üstlenir. Bunun dışındaki tüm iade isteklerinde kargo ücreti göndericiye aittir.
  • aloeveramagazam.com’a iade isteği ile ulaşan kusurlu ürününüz incelenmek üzere LR Türkiye’ye gönderilerek sorunun tespiti için inceleme yapılacaktır. Üretimden veya kargodan kaynaklı bir sorun olduğu tespit edilirse, ürün bedeliniz iade edilecektir. Ürünlerde kullanıcı hatasından meydana gelen sorunların oluşması durumunda veya ürünün kullanımı sonucunda meydana gelebilecek sorunlarda siparişler iade kapsamı dışında kalır.
  • Ürün iadeniz gerçekleştiği durumda; aloeveramagazam.com’a ödemeyi kapıda kredi kartı ile yaptıysanız, ödediğiniz bedel banka hesabınıza iade edilecektir. ödemeyi kapıda nakit ödeme ile yaptıysanız, ödediğiniz bedel belirtmiş olduğunuz banka hesabına geri ödenecektir.

Burada satılan tüm LR ürünleri faturalı, %100 orjinal ve sıfır ürünlerdir. LR ürünleri raf görmeden doğrudan LR Türkiye deposundan adresinize gönderilir. aloeveramagazam.com üzerinden indirimli sipariş verebilmek için LR üyesi ve LR iş ortağı olmanıza gerek yoktur. Buradan alışveriş yaparak LR üyesi olmuş sayılmazsınız. Eğer LR üyesi olarak alışveriş yapmakla ilgileniyorsanız iletişim formumuzu doldurarak bize ulaşın ve LR üyeliği hakkında bilgi alın.

Sosyal Medyada Paylaş

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Zeitgard Serox Wrinkle Care” için yorum yapan ilk kişi siz olun