Zeitgard Serox Professional Eye Pads

112.80

ÜRÜN ADI : Zeitgard Serox Professional Eye Pads
NET MİKTAR : 4 x 2 Ped
ÜRÜN KODU : 28235

Satıș İddiaları

  • Güzellik salonu kalitesinde profesyonel göz pedleri
  • Mimik kırıșıklıklarının daha pürüzsüz görünmesini sağlar.
  • Dondurularak kurutulmuș kolajen içerir.

ÜRÜN STOK BİLGİSİ

ÜRÜNLER LR HEALTH & BEAUTY STOKLARIYLA SINIRLIDIR.

Stok kodu: 28235 Kategoriler: , Etiketler: ,
Sosyal Medyada Paylaş

Açıklama

ÖZELLİKLERİ
Güzellik salonu kalitesinde profesyonel göz pedleri yenilikçi bir yașlanma karșıtı bakım ürünüdür. Kolajen molekülleri cilde nem tedariği sağlar, cilde özgü peptitler cildin yenilenmesini düzenler. Dolayısıyla cilt kuruluğundan kaynaklanan kırıșıklıklar azalır ve mimik kırıșıklıklarının olușumu önlenir.
Argireline®, Gatuline Expression® ve hyalüron asidinden olușan aktif bir solüsyon içerir. Bu göz pedleri dondurularak kurutulmuș kolajenden meydana gelir ve aktifleștirici bir sıvıyla nemlendirilir.
KULLANIM ŞEKLİ
Sıvıyı bastırarak ped bölmesine geçmesini sağlayın ve pedler tamamen nemlendiğinde ikili paketi açın. Pedleri pürüzsüz kısmı yüze gelecek șekilde cilde yerleștirin ve 15 dakika boyunca etkisini göstermesini bekleyin. Cilt uygulama sonrasında bakım yapılmıș ve tazelenmiș olur. Uygulamayı haftada bir tekrarlayın.

ÇAPRAZ SATIŞ NOTLARI
Serox serisinden Intensive Result Krem ve Instant Result Serum ile birlikte uygulayarak optimum etkiye ulașın.

Sosyal Medyada Paylaş

İade Koşulları

aloeveramagazam.com üzerinden vermiş olduğunuz siparişler, aloeveramagazam.com tarafından LR Türkiye’ye iletilecek ve siparişleriniz doğrudan LR Türkiye tarafından size kargoyla gönderilecektir. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:

  • Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iletişim sayfasındaki başvuru formunu doldurarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.
  • Kapağı açılarak cilt üzerinde denenen tüm kozmetik ürünleri ve parfümler, kapağı açılan tüm gıda takviyeleri kullanılmış sayılır ve hijyen/sağlık nedeniyle iade edilemez. Hasarsız, orijinal paketli, açılmamış ve kullanılmamış ürünlerin iadesini yapabilirsiniz. Ürünler kargo paketi üzerinde gelen irsaliye ile birlikte gönderilmelidir.
  • LR Türkiye kaynaklı gönderim veya üretim hatalarından kaynaklanan iade taleplerinde aloeveramagazam.com iade kargo bedelini üstlenir. Bunun dışındaki tüm iade isteklerinde kargo ücreti göndericiye aittir.
  • aloeveramagazam.com’a iade isteği ile ulaşan kusurlu ürününüz incelenmek üzere LR Türkiye’ye gönderilerek sorunun tespiti için inceleme yapılacaktır. Üretimden veya kargodan kaynaklı bir sorun olduğu tespit edilirse, ürün bedeliniz iade edilecektir. Ürünlerde kullanıcı hatasından meydana gelen sorunların oluşması durumunda veya ürünün kullanımı sonucunda meydana gelebilecek sorunlarda siparişler iade kapsamı dışında kalır.
  • Ürün iadeniz gerçekleştiği durumda; aloeveramagazam.com’a ödemeyi kapıda kredi kartı ile yaptıysanız, ödediğiniz bedel banka hesabınıza iade edilecektir. ödemeyi kapıda nakit ödeme ile yaptıysanız, ödediğiniz bedel belirtmiş olduğunuz banka hesabına geri ödenecektir.

Burada satılan tüm LR ürünleri faturalı, %100 orjinal ve sıfır ürünlerdir. LR ürünleri raf görmeden doğrudan LR Türkiye deposundan adresinize gönderilir. aloeveramagazam.com üzerinden indirimli sipariş verebilmek için LR üyesi ve LR iş ortağı olmanıza gerek yoktur. Buradan alışveriş yaparak LR üyesi olmuş sayılmazsınız. Eğer LR üyesi olarak alışveriş yapmakla ilgileniyorsanız iletişim formumuzu doldurarak bize ulaşın ve LR üyeliği hakkında bilgi alın.

Sosyal Medyada Paylaş

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Zeitgard Serox Professional Eye Pads” için yorum yapan ilk kişi siz olun