Zeitgard Serox İnstant Skin Perfector

Zeitgard Serox İnstant Skin Perfector

Stok kodu: 28250 Kategoriler: , Etiketler:

160.60

ÜRÜN ADI : Zeitgard Serox İnstant Skin Perfector
NET MİKTAR : 30 ml
ÜRÜN KODU : 28250

Satış İddaları

  • 2 Fazlı Anti-Aging etki teknolojisi
  • Optik cilt yenilenmesi, saniyeler içinde kusursuz bir cilt.
  • Cilt yapısının içten dışa yenilenmesi

HEDEF GRUP
Olgun ciltlere özel, cilt görünümün daha genç bir hal almasını isteyen kadınlar için. Saniyeler içerisinde mükemmel bir cilt yapısına kavuşturan ve ince kırışıklıkları yok eden günlük bir bakıma sahip olmak isteyen herkes için.

Karşılaştır
Sosyal Medyada Paylaş

Açıklama

ÖZELLİKLERİ
Hepimiz kırışığı olmayan, gergin ve genç bir cilde sahip olmayı isteriz. Yaş ile birlikte cilt görünümü de değişir, cilt düzensizlikleri oluşur, gözeneklerimiz büyümeye başlar. Aynı zamanda cilt elastikiyetini ve sıkılığını kaybeder. LR ZEITGARD Serox Instant Skin Perfector cildinizdeki bu olumsuz belirtileri önleyerek, size mükemmel bir günlük bakım sağlayacak. 2 fazlı Anti-Age etki teknolojisi ile saniyeler içerisinde cilt yapınız kusursuz bir hal alacak!

Yumuşacık ve kadifemsi yapıya sahip kapatıcı formülü ve içeriğindeki renk pigmentleri ile cildiniz daha canlı bir görünüme kavuşacak. Gözenekler, cilt tonundaki düzensizlikler ve kırışıklıklar azalacak ve cildiniz yağlı görünümden arınarak daha mat ve sağlıklı bir hal alacak.
Düzenli kullanımda içeriğindeki Gatuline® In-Tense ve Ultra Filling SpheresTM bileşenleri sayesinde cilt yapınız günden güne yenilenecek! Daha sıkı, elastik ve sağlıklı bir görünüme sahip bir cilde kavuşacaksınız!

KULLANIM ŞEKLİ
LR ZEITGARD Serox Instant Skin Perfector’u günlük bakımınızda veya ihtiyaç duydunuz her anda kullanabilirsiniz. Kullandığınız gündüz kremini uygulayın ve sonrasında LR Zeitgard Serox Instant Skin Perfector’dan fındık büyüklüğünde miktarı tüm cildinize uygulayın. Bir kaç saniye sonra makyajınızı yapmaya dilediğiniz gibi devam edebilirsiniz.

ÇAPRAZ SATIŞ NOTLARI
Ürünün etkisini tamamen görmek için size önerimiz: Cildinize ilk önce LR Zeitgard Instant Result Serum’u uygulayın, sonrasında Instant Result Krem’i ve en son olarak da Instant Skin Perfector’u kullanarak son dokunuşu gerçekleştirebilirsiniz.

UZMAN ÖNERİSİ
LR ZEITGARD Serox Instant Skin Perfector yoğun etkiye sahip iki Anti-Age bileşeni içerir:

Gatuline® In-Tense
Bu etken maddesi Parakresse olarak da adlandırılan Spilantes Acmella bitkisinden elde edilen konsantre yağ özü içerir. Gatuline® In-Tense, cilt yapısındaki fibroblastları (bağ dokudaki hücrelerini) uyararak, dermal tabakanın yapısını ve yoğunluğunu yeniden düzenler. Cilt sıkılaşır ve cilt tonunun eşitlenmesini sağlar.

Ultra Filling Spheres
Bu teknoloji biyopolimerlerden oluşan su kaybına uğramış ve çapraz bağlı küreciklerin cildin üst katmanına (epidermis) nüfuz ederek cildin alt tabakasından (dermis) buharlaşan suyun tutulmasın sağlar. Küreciklerin hacmi genişler ve böylelikle cilt sıkılaşır, pürüzsüzleşir ve nemlenir.

Sosyal Medyada Paylaş

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Zeitgard Serox İnstant Skin Perfector” için yorum yapan ilk kişi siz olun