Zeitgard Racine Q10-Set

104.21

ÜRÜN ADI : Zeitgard Racine Q10-Set
SET İÇERİĞİ : 1 Adet Racine Q10 Zengin İçerikli Gündüz Kremi ( 50 ml ) + 1 Adet Racine Q10 Zengin İçerikli Gece Kremi ( 50 ml ) + 1 Adet Racine Q10 Zengin İçerikli Göz Kremi ( 15 ml )
ÜRÜN KODU : 28503

Satış İddiaları

  • Koenzim Q10 ile hücrelere daha fazla enerji
  • E vitamini gece boyunca cildi yeniler
  • Yoğun bir şekilde cildi nemlendirir ve nemi hapseder
  • Cilt genç, taze ve pürüzsüz görünür

ÜRÜN STOK BİLGİSİ

ÜRÜNLER LR HEALTH & BEAUTY STOKLARIYLA SINIRLIDIR.

Stok kodu: 28503 Kategoriler: , Etiketler: ,
Sosyal Medyada Paylaş

Açıklama

Zeitgard Racine Q10 Zengin İçerikli Gündüz Kremi

ÖZELLİKLERİ
Cilde özgü koenzim Q10 içeren zengin içerikli gündüz kremi. Cilde mükemmel koruma sağlarken enerji verir ve erken görülen kırışıklık oluşumunu engeller. Yosunlardan elde edilen biyolojik, bakım kompleksiyle cildin nemini artırır. UV filtresi cildi dış etkenlerden korur.

Zeitgard Racine Q10 Zengin İçerikli Gece Kremi

ÖZELLİKLERİ
İdeal bir gece bakımı sağlar, çünkü içeriğindeki cilde özgü koenzim Q10 cilde enerji verir. Cildin doğal yenilenme süreci gece boyunca aktif hale gelir ve erken görülen kırışıklık oluşumu aktif şekilde önlenir. Uzun süreli etkiyle cilde nem tedariği sağlanır, cilt ertesi sabah pürüzsüz ve taze bir görünüme kavuşur.

Zeitgard Racine Q10 Zengin İçerikli Göz Kremi

ÖZELLİKLERİ
Göz çevresindeki hassas cilde uygun koenzim Q10 içeren yumuşak göz kremidir. Göz bölgesindeki özel bakım gerektiren cilde enerji ve dayanıklılık kazandırır. İçeriğindeki ECA vitamin kompleksiyle cildin doğal yenilenme özelliğini güçlendirir ve cildi serbest radikallere karşı korur. Göz çevresindeki narin cilt gözle görülür şekilde pürüzsüzleşir ve rahatlar. Bu krem kırışıklık oluşumunu aktif şekilde engeller ve yarattığı UV filtresiyle ışın kaynaklı etkilere karşı cildi korur.

Sosyal Medyada Paylaş

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Zeitgard Racine Q10-Set” için yorum yapan ilk kişi siz olun