Microsilver Plus – Diş Macunu

23.90

ÜRÜN ADI : Microsilver Plus – Diş Macunu
NET MİKTAR : 75 ml
ÜRÜN KODU : 25090

Satış İddiaları

 • Çürük ve plak oluşumunu önler.
 • Diş eti iltihaplarını önler.
 • Mineral hidroksiapatit diş minesini yeniden yapılandırır.

HEDEF GRUP 
Özellikle de hasar görmüş dişler, hassas diş etleri ve ağız kokusunda etkilidir.

ÜRÜN STOK BİLGİSİ

ÜRÜNLER LR HEALTH & BEAUTY STOKLARIYLA SINIRLIDIR.

Stok kodu: 25090 Kategoriler: , Etiketler: ,
Sosyal Medyada Paylaş

Açıklama

ÖZELLİKLERİ 
Hassas diş ve diş etleri için ağız temizleme ve bakım yapan bakım ürünü. Çürük, plak ve diş eti iltihaplanmalarını önler (Parodontose Prophylaxe) ve ağız kokusunu azaltır.

KULLANIM YÖNTEMİ 
Sabah ve akşamları veya aralarda ihtiyaç duyulduğunda en az iki dakika süreyle dişlerinizi temizleyin.

İlave kullanım önerileri:

Ağız kokusuyla mücadele: Bir sıkım MICROSILVER PLUS diş macununu dilinizin üstüne yerleştirin ve etki etmesini bekleyin. Bu macun ağız çalkalama suyu gib etki göstererek aynı zamanda ağız kokusuna sebep olan bakterileri ortadan kaldrır. Ağzınızı iyice çalkalayın!
Dişler arasında kalan boşlukların temizlenmesi: MICROSILVER PLUS diş macununu diş arası fırçasına sürüp, dişlerinizi nazikçe fırçalayın ve kısa bir süre etki göstermesine izin verdikten sonra çalkalayın.
Diş etlerinin güçlendirilmesi: Bir miktar MICROSILVER PLUS diş macununu diş arası fırçasına sürün ve diş etlerine masaj yaptıktan sonra etki etmesi için bekleyin.

İÇERİK MADDELERİYLE İLGİLİ BİLGİLER

 • Parodontose-Prophylaxe • MicrosilverBG™: Ağız bölgesindeki bakterileri azaltır.
 • Dexpanthenol: Hassas diş ve diş etlerini rahatlatır.
 • Çinko: İltihaplı diş etleri ve ağız mukozasının iyileşmesini destekler.
 • Mineral hidroksiapatit: Doğal diş minesini yeniden yapılandırır, dişin girintili üst yüzeyini onarır ve dişlerinizin sağlam, sağlıklı olmasını sağlar.

ÇALIŞMALAR 
Onaylanmış etki: Kullananların % 90’ı diş etlerinin güçlendiğini onaylıyor.*
* Bu antibakteriyel diş macunu 18 ila 72 yaşları arası 10 kadın ve erkekte Nisan 2006’da 4 haftalık süreyle Dermatest GmbH tarafından test edilmiştir.
Diş eti iltihaplanmaları/ kanamaları %16,67 oranında azalır.**
** Antibakteriyel diş macunu günde iki kez uygulanarak Kasım 2010 tarihinde 4 haftalık bir süre zarfında 21-65 yaşlarında 30 kişide Dermatest GmbH tarafından test edilmiştir.

Sosyal Medyada Paylaş

İade Koşulları

aloeveramagazam.com üzerinden vermiş olduğunuz siparişler, aloeveramagazam.com tarafından LR Türkiye’ye iletilecek ve siparişleriniz doğrudan LR Türkiye tarafından size kargoyla gönderilecektir. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:

 • Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iletişim sayfasındaki başvuru formunu doldurarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.
 • Kapağı açılarak cilt üzerinde denenen tüm kozmetik ürünleri ve parfümler, kapağı açılan tüm gıda takviyeleri kullanılmış sayılır ve hijyen/sağlık nedeniyle iade edilemez. Hasarsız, orijinal paketli, açılmamış ve kullanılmamış ürünlerin iadesini yapabilirsiniz. Ürünler kargo paketi üzerinde gelen irsaliye ile birlikte gönderilmelidir.
 • LR Türkiye kaynaklı gönderim veya üretim hatalarından kaynaklanan iade taleplerinde aloeveramagazam.com iade kargo bedelini üstlenir. Bunun dışındaki tüm iade isteklerinde kargo ücreti göndericiye aittir.
 • aloeveramagazam.com’a iade isteği ile ulaşan kusurlu ürününüz incelenmek üzere LR Türkiye’ye gönderilerek sorunun tespiti için inceleme yapılacaktır. Üretimden veya kargodan kaynaklı bir sorun olduğu tespit edilirse, ürün bedeliniz iade edilecektir. Ürünlerde kullanıcı hatasından meydana gelen sorunların oluşması durumunda veya ürünün kullanımı sonucunda meydana gelebilecek sorunlarda siparişler iade kapsamı dışında kalır.
 • Ürün iadeniz gerçekleştiği durumda; aloeveramagazam.com’a ödemeyi kapıda kredi kartı ile yaptıysanız, ödediğiniz bedel banka hesabınıza iade edilecektir. ödemeyi kapıda nakit ödeme ile yaptıysanız, ödediğiniz bedel belirtmiş olduğunuz banka hesabına geri ödenecektir.

Burada satılan tüm LR ürünleri faturalı, %100 orjinal ve sıfır ürünlerdir. LR ürünleri raf görmeden doğrudan LR Türkiye deposundan adresinize gönderilir. aloeveramagazam.com üzerinden indirimli sipariş verebilmek için LR üyesi ve LR iş ortağı olmanıza gerek yoktur. Buradan alışveriş yaparak LR üyesi olmuş sayılmazsınız. Eğer LR üyesi olarak alışveriş yapmakla ilgileniyorsanız iletişim formumuzu doldurarak bize ulaşın ve LR üyeliği hakkında bilgi alın.

Sosyal Medyada Paylaş

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Microsilver Plus – Diş Macunu” için yorum yapan ilk kişi siz olun