L-Recapin Şampuan

L-Recapin Şampuan

Stok kodu: 27003 Kategoriler: , Etiketler: ,

69.20

ÜRÜN ADI : L-Recapin Şampuan
NET MİKTAR : 200 ml
ÜRÜN KODU 27003

Satış iddiaları

  • Kalıtsal saç dökülmesini durdurur.
  • Saç hacmini artırır.
  • Bilimsel olarak onaylanmış ürün etkisi.

HEDEF GRUP
Erkeklerde zamanından önce görülen, kalıtsal saç dökülmesini hedef alan özel bakım. L-Recapin Tonik ile birlikte kullanılması önerilir.

Karşılaştır
Sosyal Medyada Paylaş

Açıklama

Özellikleri
L-Recapin Şampuan nazikçe temizler ve sistematik olarak dinlendirici etki sağlar.Saç ve kafa derisini amaca yönelik tasarlanmış L-Recapin Tonik uygulanmasına optimum şekilde hazırlar. L-Recapin Tonik, saç köklerindeki kan akışını destekleyerek genlerle gelen saç dökülmesini durdurur, saç uzama sürecinde uzunluğunu korur ve saç kılı yuvasını daha iyi sabitler.

Kullanım Yöntemi
L-Recapin Toniği uygulamadan önce saçı alışılagelmiş şekilde L-Recapin Şampuanla yıkayın. Ardından L-Recapin Toniği pipeti yardımıyla nemli saça ve üst kafa derisinin tamamına eşit miktarda yayın. Toniği yuvarlak hareketlerle masaj yaparak yedirin ve etki etmesini bekleyin.
Toniği yalnızca uzun süre ve düzenli şekilde kullandığınızda optimum başarıya ulaşabilirsiniz

İçerik Maddeleriyle İlgili Bilgiler
L-Recapin; zeytinyağı asidi, apigenin ve biotinyl-GHK’den oluşan Procapil adındaki yenilikçi ve özel etken maddeyle geliştirilmiştir. Bu kombinasyonla kalıtsal saç dökülmesi terse çevrilebilir: • Zeytinyağı asidi zeytin ağacı yapraklarından elde edilir ve saç köklerinin bozulmaya uğramasını engeller. • Apigenin; saç köklerindeki kan akışını destekleyen sitrus meyvelerinden elde edilen bir flavonoiddir. • Biotinyl-GHK (özel olarak vitamin yüklenmiş protein) saç köklerinin bozulmaya uğramasını engeller, uzamakta olan saçların kafa derisine sabitlenmesini destekler.

Çalışmalar
DermaTronnier GmbH, LR’ın talebi üzerine 20 katılımcı ile (21-60 yaşları arasındaki erkekler) birlikte 1 aylık uygulama süresi zarfında Tonik ile ilgili bir çalışma gerçekleştirmiştir.
Toniğin verdiği sonuçlar: Katılımcıların % 76’sı ürünün etkisini ve saç hacmini artırdığını onaylıyor. Ürün, katılımcıların saç kılı sayısında (saç kalınlığında) artışı ve anal evrede saç miktarında artışı hedefleyebilmiştir. Aynı zamanda telogen evrede (uzama döngüsünde) saçın yüzde miktarında azalma görülmüştür.

Yapılan çalışma gösteriyor ki:
• L-Recapin saç dökülmesini yavaşlatmaktadır.
• L-Recapin uygulandığında saçlar uzama evresinde boyunu korumaktadır.
• L-Recapin saçın köküne sabitlenmesine katkıda bulunur.
• Saç kökü L-Recapin’in Procapil® adındaki etken madde kompleksiyle desteklenir, güçlenir ve yenilenir.

Sosyal Medyada Paylaş

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“L-Recapin Şampuan” için yorum yapan ilk kişi siz olun