Zeitgard Beauty Diamonds Radiant Youth Oil

Zeitgard Beauty Diamonds Radiant Youth Oil

Stok kodu: 28314 Kategoriler: , Etiketler:

132.10

ÜRÜN ADI : LR ZEITGARD Beauty Diamonds Radiant Youth Oil
NET MİKTAR : 30 ml
ÜRÜN KODU : 28314

Satış İddiaları

  • İçeriğindeki değerli yağlar sayesinde ciltteki nem kaybını önler.
  • A,E,F vitaminleri ile hassas bir şekilde cilde Anti-Age bakımı sunar.
  • Zengin içerikli yağ kombinasyonu sayesinde cilt daha parlak ve genç bir görünüm alır.

HEDEF GRUP
Kuru cilt yapısına sahip ve cildi için iyi bir şeyler yapmak isteyen herkes için. Ayrıca soğuk havaların olumsuz koşullarına karşı cildi korumak isteyenler için. Cildinize yumuşacık bir bakım sağlayın!

Karşılaştır
Sosyal Medyada Paylaş

Açıklama

ÖZELLİKLERİ
Çevresel koşullar özellikle cildimizi olumsuz bir şekilde etkiler. Ayrıca cildimiz kış mevsiminde soğuk hava koşullarına ve kuru havaya maruz kalır. Bu olumsuzluklar karşısında cildimiz kendini güçsüz hisseder. Cilt tonumuz soluk bir hal alır. Dış etkenler nedeniyle, cilt; nemini kaybeder ve kırışıklıklar hızlı bir şekilde artmaya başlar.

Günlük bakımınız bu durumda cildinizi yeteri derecede nemlendirmez ve cilt tonunu eşitleme konusunda yardımcı olmaz. Cildiniz daha fazla desteğe ihtiyaç duyar. LR ZEITGARD Beauty Diamonds Radiant Youth Oil, yoğun Anti-Age bakımı sağlayarak size mükemmel bir çözüm sunar.

6 değerli ve doğal yağdan oluşan yenilikçi kombinasyonu kurumuş, yıpranmış ve gücünü kaybetmiş cilt yapısını düzenleyerek, cildin tekrar genç ve canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Derinlemesine etkiye sahip yağlar, cildi yoğun bir şekilde nemlendirerek bakım sağlar ve oluşturduğu güçlü lipid bariyeri sayesinde cildin sahip olduğu nemi korur. Böylece cilt daha parlak, yumuşak ve bakımlı bir görünüm kazanır. A, E ve F vitamini cildi besleyerek daha genç bir görünüm kazanmasını sağlar. İçeriğindeki değerli yağlar kuru cildin sahip olduğu pürüzleri azaltır ve sizi sağlıkla parlayan bir cilde kavuşturur.

KULLANIM ŞEKLİ
Bu ürün size 3 mükemmel kullanım alanı sunuyor:

  • Anti-Age Bakım Yağı Cilt temizliğinden sonra sabah veya akşam yüzünüze 3-5 damla yüz bakım yağından damlatın ve yüzünüze yayın. Daha sonra LR ZEITGARD ürünleriyle günlük bakımınıza devam edin.
  • Anti-Age Yağ Takviyesi Avucunuza aldığınız gündüz veya gece kreminin üzerine birkaç damla yağ damlatın. Sonrasında iyice karıştırın ve yüzünüze sürün.
  • Anti-Age Yağ Maskesi Yağdan yaklaşık 10 damla damlatın ve yüz, boyun ve dekolte bölgesine sürün. 10 dakika etki etmesini bekleyin ve kalan yağı masaj yaparak yedirin veya bir bez ile fazlasını yüzünüzden silin.

ÇAPRAZ SATIŞ NOTLARI
LR ZEITGARD Beauty Diamonds gündüz ve gece kremi ile birlikte kullanıma uygundur.

UZMAN ÖNERİSİ
Harika özellikleri nedeniyle yağlar kozmetik dünyasının ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Farklı çeşitlikteki yağlar cildimizi korur, besler ve ciltte nem kaybını önleyici bir tabaka oluşturur. LR ZEITGARD Beauty Diamonds Radiant Youth Oil, avokado yağı, argan yağı, üzüm çekirdeği yağı, makedemya yağı, badem yağı içerir.

Sosyal Medyada Paylaş

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Zeitgard Beauty Diamonds Radiant Youth Oil” için yorum yapan ilk kişi siz olun