Zeitgard Anti-Age Sistemi Cildi Yeniden Yapılandıran Jel Krem

Zeitgard Anti-Age Sistemi Cildi Yeniden Yapılandıran Jel Krem

Stok kodu: 71002 Kategoriler: , Etiketler:

194.90

ÜRÜN ADI : ZEITGARD Anti-Age Sistemi Cildi Yeniden Yapılandıran Jel Krem
NET MİKTAR : 50 ml
ÜRÜN KODU : 71002

Satış iddiaları

  • Olgun cildin yapılandırılması için özel tasarlanmış etken madde kombinasyonu
  • Cilde içten dışa bakım yapılır.
  • Derin çizgiler azaltılabilir

HEDEF GRUP
Olgun ciltler için. Erkek ve kadını eşit orada hedef alır.

Karşılaştır
Sosyal Medyada Paylaş

Açıklama

ÖZELLİKLERİ
Yaşın ilerlemesiyle cilt dayanıklılığını kaybeder, cilt konturları bozulur ve bağ dokuları elastikiyetini, esnekliğini ve hacmini kaybeder. Dolayısıyla cildin derinlemesine özel bir yapılandırmaya ihtiyaç duyar. ZEITGARD Anti-Age Sistemi Cildi Yeniden Yapılandıran Jel Kremi derinlemesine etki gösteren, yapılandırma sağlayan etken madde kompleksi sayesinde hücre yapılarını destekler. ZEITGARD Anti-Age Sistemi Cildi Yeniden Yapılandıran Jel Krem, yanak bölgesindeki daha kalın cilt katmanlarına önem vererek farklı yapısal maddeler içerir. Hedef, cilde içeriden dışarı doğru dolgunluk kazandırmak için derinlemesine etki yaratmaktır.

KULLANIM YÖNTEMİ
ZEITGARD Anti-Age Sistemi Cildi Yeniden Yapılandıran Jel Krem, cildin tüm ihtiyaçlarına uygun şekilde, yanak ve alın bölgelerinde istenen sonuçlar elde elde etmek üzere tasarlanmıştır. Göz bölgesinde bir dakikalık uygulamanın ardından vakit kaybetmeden yanaklar ve alın bölgesine geçilir. Alın bölgesine dalgalı hareketlerle üst sol köşeden alt sağ köşeye doğru uygulama yapılır. Bu uygulama 30 saniye boyunca ısı verilerek ve 30 saniye boyunca soğutularak gerçekleştirilir. Dolayısıyla alın bölgesi için toplamda bir dakika ayrılmalıdır. Yanak bölgelerinin bakımı her iki yanağı da (sağ ve sol yanak) içerir. Bunlar iki adımda gerçekleştirilir. Her yanakta, elmacık kemikleri üzerinden burun ucuna doğru, nazolabiyal çizgiler boyunca ve son olarak çeneye doğru uygulama yapılır. Bunlar ısı ve soğuk uygulamaları için ayrı ayrı 30 saniye sürer. Dolayısıyla yanak bölgesi için de ortalama 2 dakika ayrılmalıdır. Bu uygulamada üründen spatula ucu miktarında kullanılmalıdır.

İÇERİK MADDELERİYLE İLGİLİ BİLGİLER
Patch H2O ve Ultra Filling Spheres’ten oluşan olgun cilde uygun bir kombinasyon derin çizgilerin görünümünü azaltır. Patch H2O ve Ultra Filling Spheres’ten oluşan özel konsantrasyon cildi içten dışa destekler. Böylece Patch H2O ve nemi içine çekerek hacmini genişletebilen Ultra Filling Spheres’in emme özelliğinin birleşmesi sonucu cildin yaşlanma sürecinin gözle görülebilir etkileri terse çevrilir. Ten rengi ve cildin yapısı belirgin şekilde tazelik ve parlaklık kazanır. Cildin görünümü gözle görülür şekilde daha parlak, daha yumuşak ve daha esnek hale gelir.

Sosyal Medyada Paylaş

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Zeitgard Anti-Age Sistemi Cildi Yeniden Yapılandıran Jel Krem” için yorum yapan ilk kişi siz olun