PURE by Guido Maria Kretschmer EdP 2’li Set Serbest Seçim

PURE by Guido Maria Kretschmer EdP 2’li Set Serbest Seçim

282.80

ÜRÜN ADI : PURE by Guido Maria Kretschmer EdP 2’li Set Serbest Seçim
SET İÇERİĞİ : 2 Adet PURE by Guido Maria Kretschmer
ÜRÜN KODU : 30550

Sevgililer Günü’ne özel yepyeni bir ürün: PURE by Guido Maria Kretschmer!
Sempatik moda tasarımcısı yaşamınızın her anında sadece kendiniz olmanız için size ilham verecek bir parfüm tasarladı. Guido Maria Kretschmer’in pozitif enerjisi ve yaşama sevinci bu parfümlerde saklı!

Karşılaştır
Sosyal Medyada Paylaş

Açıklama

STARLARIN KOKUSU
Gerçek ol. Doğal ol. Sadece kendin ol – Guido Maria Kretschmer’in mesajı!
Sempatik moda tasarımcısı verdiği mesajı kendi yaşamında uygulayarak insanları pozitif enerjisi ve yaşama sevinci ile büyülüyor. İşte bu yüzden yaşamının her anında sadece kendin gibi olman için sana ilham verecek bir parfüm tasarladı.

PARFÜM TASARIMI
PURE parfümü adının taşıdığı tüm özellikleri içindeki kokuya yansıtıyor. Şişe sade ve zarif tasarımıyla herkesi etki altında bırakıyor. Modern parfüm kutusunda, özel tasarlanmış kese içerisinde bulunan parfüm şişesi eşi benzeri bulunmayan karakter taşıyor.
Ayrıca bu kullanışlı keseyi dilerseniz cep telefonunuzu, güneş gözlüğü saklamak için veya ihtiyacınıza uygun dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

KOKU TANIMI
PURE by Guido Maria Kretschmer for Kadın, tazeleyici baş notası, duygu yüklü kalp notası, anlamlı ve sıcak dip notası ile sizi büyüleyecek. Öyle bir koku ki günün her anında sizi takip edecek. Şeftali, yasemin ve inci çiçeğinin tazeleyici kokusu sizi saracak.

KOKU TANIMI
PURE by Guido Maria Kretschmer for Erkek karizmatik baş notası, çok yönlü kalp notası ve baharatlı dip notası ile sizi büyüleyecek. Öyle bir koku ki kendiniz olmanız için size ilham verecek. Karanfil, gaiac ağacı ve sedir ağacından oluşan erkeksi koku size her zaman eşlik edecek.

Sosyal Medyada Paylaş

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“PURE by Guido Maria Kretschmer EdP 2’li Set Serbest Seçim” için yorum yapan ilk kişi siz olun