Guido Maria Kretschmer – Parfüm Seti (EdP Kadın & Erkek)

Guido Maria Kretschmer – Parfüm Seti (EdP Kadın & Erkek)

214.20

ÜRÜN ADI : Guido Maria Kretschmer – Parfüm Seti (EdP Kadın & Erkek)
SET İÇERİĞİ : 1 Adet Guido Maria Kretschmer Eau de Parfum for Women ( 50 ml ) + 1 Adet Guido Maria Kretschmer Eau de Parfum for Men ( 50 ml )
ÜRÜN KODU : 30230

  • Kadın parfümü kendine özgü bir kompozisyon içeriyor. Kokunun narin baştan çıkarıcılığı, baş notadan dip notaya kadar zamanın ötesine geçen bir şıklıkla buluşuyor.
  • Mandalina, gül ve vanilyadan elde edilmiş koku buketi, parfüme baştan çıkarıcı ve sıcak bir nota katıyor
  • Zarif, kıymetli, zamanın ötesine geçen ve otantik, benzersiz ve arındırılmış bir kompozisyon. Bergamot, karabiber ve meşinden gelen kokularla elde edilen maskulen, taze aromatik bu akord, büyüleyici ve karşı konulmaz bir yayılıma sahiptir.
  • Cilde temas ettiğinde asil, baharatlı ve taze esanslarının farklı yüzleri ağır ağır kendini gösterir.
Karşılaştır
Sosyal Medyada Paylaş

Açıklama

STARLARIN KOKUSU
Uluslararası bir moda tasarımcısı olan Guido Maria Kretschmer yıllardan bu yana kadın ve erkek için başarılı moda tasarımları yapmaktadır. İnsanların üstlerinde taşıdıkları moda tamamen kendilerine yönelik bir konsepttir. Ancak kusursuz görünüme ait bir koku kişiliği vurgular. Tasarımcımızın da sözleri şu şekilde: “İnsanları sevmeli, kendinizi onların yerine koyabilmeli, modanızla onlara dokuna bilmelisiniz. Bu iyi bir parfüm için de geçerlidir. Baştan çıkartması gerekmiyor, dokunması gerekiyor.”
Bir parfüm kesinlikle duygusal bir deneyimdir. Parfümler bizi etkiler, hatıralarımızı canlandırır, bizi büyüler ve bize yaşam enerjisi katar; ayrıca tarzımızın dışa vurumudur. Aynen kıyafetlerimiz gibi kişiliğimizi ortaya koyar. Guido Maria Kretschmer de bir tasarımcı olarak uzun zamandır tamamen kendi kişisel kokusunu yaratmanın hayalini kuruyordu. Şimdi bu hayali gerçek oldu.

Sosyal Medyada Paylaş

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Guido Maria Kretschmer – Parfüm Seti (EdP Kadın & Erkek)” için yorum yapan ilk kişi siz olun