Guido Maria Kretschmer Eau de Parfum for Women

Guido Maria Kretschmer Eau de Parfum for Women

Stok kodu: 30200 Kategoriler: , , Etiketler:

121.40

ÜRÜN ADI : Guido Maria Kretschmer Eau de Parfum for Women
NET MİKTAR : 50 ml
ÜRÜN KODU : 30200

KOKU AİLESİ Çiçeksi – meyvemsi – çekici
Baş nota Bergamot, Mandalina, erik, armut
Kalp nota Gül, yasemin, portakal çiçekleri, lotus
Dip nota Kuru amber, sandal agacı, vanilya, misk kokusu

Karşılaştır
Sosyal Medyada Paylaş

Açıklama

STARLARIN KOKUSU
Uluslararası bir moda tasarımcısı olan Guido Maria Kretschmer yıllardan bu yana kadın ve erkek için başarılı moda tasarımları yapmaktadır. İnsanların üstlerinde taşıdıkları moda tamamen kendilerine yönelik bir konsepttir. Ancak kusursuz görünüme ait bir koku kişiliği vurgular. Tasarımcımızın da sözleri şu şekilde: “İnsanları sevmeli, kendinizi onların yerine koyabilmeli, modanızla onlara dokunabilmelisiniz. Bu iyi bir parfüm için de geçerlidir. Baştan çıkartması gerekmiyor, dokunması gerekiyor.”
Bir parfüm kesinlikle duygusal bir deneyimdir. Parfümler bizi etkiler, hatıralarımızı canlandırır, bizi büyüler ve bize yaşam enerjisi katar; ayrıca tarzımızın dışa vurumudur. Aynen kıyafetlerimiz gibi kişiliğimizi ortaya koyar. Guido Maria Kretschmer de bir tasarımcı olarak uzun zamandır tamamen kendi kişisel kokusunu yaratmanın hayalini kuruyordu. Şimdi bu hayali gerçek oldu.

KOKU TASARIMI 
Moda koleksiyonlarındakine benzer şekilde her iki parfüm de Guido’yu oldukça fazla yansıtıyor: Stil sahibi ve zamanın ötesine geçmiş bir şıklık, detaylarına inilmiş aşk ve uluslararası atmosferden bir esinti.

KOKU TANIMI 
Kadın parfümü kendine özgü bir kompozisyon içeriyor. Kokunun narin baştan çıkarıcılığı, baş notadan dip notaya kadar zamanın ötesine geçen bir şıklıkla buluşuyor. Madalina, gül ve vanilyadan elde edilmiş koku buketi, parfüme baştan çıkarıcı ve sıcak bir nota katıyor.

AYNI KOKU AİLESİNDEN GELEN ÜRÜNLER
LR Classics SantoriniBeautyqueen The Collection Eau de StyleHeart & SoulPseudonym

Sosyal Medyada Paylaş

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Guido Maria Kretschmer Eau de Parfum for Women” için yorum yapan ilk kişi siz olun