LR Deluxe Fantastic Mascara

LR Deluxe Fantastic Mascara

Stok kodu: 11188 Kategoriler: , Etiketler:

77.10

ÜRÜN ADI : LR Deluxe Fantastic Mascara
NET MİKTAR : 10 ml
ÜRÜN KODU : 11188

Satış İddiaları

  • “Takma kirpik etkisi” yaratır.
  • Azami uzunluk, belirginlik ve hacim için rimel.

Hedef Grup
Lens kullananlar için de uygundur.

Karşılaştır
Sosyal Medyada Paylaş

Açıklama

ÖZELLİKLER
Fantastic Mascara kirpikleri uzatır, kaldırır ve birbirinden ayırır. Dalga şeklindeki fırça yapısı her bir kirpiği ayrı ayrı yakalar, hacimli koyu siyah bir renk sonucu sağlar. Topaklanmadan veya bulaşmadan uygulanabilir.

KULLANIM ŞEKLİ
Hacim ve uzunluğu en iyi şekilde elde etmek için fırçayı yatay tutun ve kirpiklere hafif zikzak hareketlerle dipten uca doğru sürün. Sonrasında ayırma ve bükme işlemleri için fırçayı dik biçimde yukarı doğru hareket ettirin. Rahatlıkla birkaç defa tekrarlayabilirsiniz, çünkü her uygulamada Fantastic Mascara daha fazla renk, hacim ve belirginlik sağlar. Üst kirpik sırası kuruduktan sonra rimel alt kirpiklere de uygulanmalıdır.

ÇAPRAZ SATIŞ NOTLARI
En iyi uzunluk etkisini yaratmak için Fantastic Mascara’nın altına Lash Booster uygulayın. Activation Lash Serum da ayrıca uzun vadede kirpiklerin uzamasını destekler.

UZMAN ÖNERİSİ
Rimelinizi en çok kaşınızın en yukarıda bulunduğu noktaya hizalanmış olarak uygulayın. Ve lütfen fırçayı kabına sokup sokup çıkartmayın! Fırçanın girip çıkma hareketi hazneye fazla hava girmesine ve böylece daha hızlı kurumasına neden olur.

Sosyal Medyada Paylaş

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“LR Deluxe Fantastic Mascara” için yorum yapan ilk kişi siz olun