LR Deluxe Activation Lash Serum

98.50

ÜRÜN ADI : LR Deluxe Activation Lash Serum
NET MİKTAR : 5,5 ml
ÜRÜN KODU : 11127

Satış İddiaları

  • Azaltılmış kirpik kaybı ve maksimum kirpik yoğunluğu*
  • Sadece 6 hafta sonra %35’e kadar daha uzun kirpikler*
  • Kirpikleri kanıtlanabilir şekilde güçlendirir*
  • Uzamayı tetikleyen etki bileşenleriyle cilde uyumlu kirpik serumu**

Hedef Grup
Az yoğunlukta kirpiklere veya kısa kirpiklere sahip ancak daha uzun ve dolgun kirpikler arzulayan kadınlar için.

ÜRÜN STOK BİLGİSİ

ÜRÜNLER LR HEALTH & BEAUTY STOKLARIYLA SINIRLIDIR.

Stok Kodu: 11127 Kategoriler: , Etiketler: ,
Sosyal Medyada Paylaş

Açıklama

ÖZELLİKLER
Deluxe Activating Lash Serum kirpiklerin büyümesini tetikler ve daha uzun ve daha dolgun kirpikler sağlar. Jelimsi dokusu hassas göz çevresini yormadan hızla emilir.

KULLANIM ŞEKLİ
İyice temizledikten sonra sabahları ve akșamları üst ve alt kirpik sırasına uygulayın. Bir fırça darbesi yeterlidir, çünkü ince fırçası hassas uygulama sağlar.

İÇERİK MADDELERİNE DAİR BİLGİLER
Formülü aşağıdaki madde bileşiminden oluşur:
• Kırmızı yonca özü ve yeni bir peptitten olușan kombinasyon daha uzun ve daha güçlü kirpikler sağlar*
• Provitamin B5 ve Biotin Peptiti bakım yapan bir etkiye sahiptir ve kirpik yoğunluğunu maksimize eder*
• Kafein ve gerekli amino asitler de aynı zamanda kirpik büyümesini tetikler.
* 20 kadın ile 12 haftanın üzerinde yapılan
Dermatest araștırması
** Cilde uyumluluğu oftalmolojik olarak DermaConsult tarafından test edilmiștir.

ÇAPRAZ SATIŞ NOTLARI
Activating Lash Serum’u göz makyajı temizleyicisiyle yapılan temizleme sonrasında kullanın. Anında bir takma kirpik etkisi yaratmak için öncelikle Lash Booster’ı ve sonrasında Fantastic Mascara’yı uygulayın.

Sosyal Medyada Paylaş

İade Koşulları

aloeveramagazam.com üzerinden vermiş olduğunuz siparişler, aloeveramagazam.com tarafından LR Türkiye’ye iletilecek ve siparişleriniz doğrudan LR Türkiye tarafından size kargoyla gönderilecektir. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:

  • Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iletişim sayfasındaki başvuru formunu doldurarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.
  • Kapağı açılarak cilt üzerinde denenen tüm kozmetik ürünleri ve parfümler, kapağı açılan tüm gıda takviyeleri kullanılmış sayılır ve hijyen/sağlık nedeniyle iade edilemez. Hasarsız, orijinal paketli, açılmamış ve kullanılmamış ürünlerin iadesini yapabilirsiniz. Ürünler kargo paketi üzerinde gelen irsaliye ile birlikte gönderilmelidir.
  • LR Türkiye kaynaklı gönderim veya üretim hatalarından kaynaklanan iade taleplerinde aloeveramagazam.com iade kargo bedelini üstlenir. Bunun dışındaki tüm iade isteklerinde kargo ücreti göndericiye aittir.
  • aloeveramagazam.com’a iade isteği ile ulaşan kusurlu ürününüz incelenmek üzere LR Türkiye’ye gönderilerek sorunun tespiti için inceleme yapılacaktır. Üretimden veya kargodan kaynaklı bir sorun olduğu tespit edilirse, ürün bedeliniz iade edilecektir. Ürünlerde kullanıcı hatasından meydana gelen sorunların oluşması durumunda veya ürünün kullanımı sonucunda meydana gelebilecek sorunlarda siparişler iade kapsamı dışında kalır.
  • Ürün iadeniz gerçekleştiği durumda; aloeveramagazam.com’a ödemeyi kapıda kredi kartı ile yaptıysanız, ödediğiniz bedel banka hesabınıza iade edilecektir. ödemeyi kapıda nakit ödeme ile yaptıysanız, ödediğiniz bedel belirtmiş olduğunuz banka hesabına geri ödenecektir.

Burada satılan tüm LR ürünleri faturalı, %100 orjinal ve sıfır ürünlerdir. LR ürünleri raf görmeden doğrudan LR Türkiye deposundan adresinize gönderilir. aloeveramagazam.com üzerinden indirimli sipariş verebilmek için LR üyesi ve LR iş ortağı olmanıza gerek yoktur. Buradan alışveriş yaparak LR üyesi olmuş sayılmazsınız. Eğer LR üyesi olarak alışveriş yapmakla ilgileniyorsanız iletişim formumuzu doldurarak bize ulaşın ve LR üyeliği hakkında bilgi alın.

Sosyal Medyada Paylaş

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“LR Deluxe Activation Lash Serum” için yorum yapan ilk kişi siz olun