LR Colours Liquid Eyeliner – Absolute Black

34.90

ÜRÜN ADI : LR Colours Liquid Eyeliner – Absolute Black
NET MİKTAR : 2,5 ml
ÜRÜN KODU : 10005-1

Satış İddiaları

  • Güçlü pigmentli formül ve parlak sonuç
  • Ufalanma veya topaklama yapmaz
  • Keçe ucuyla kolay uygulama

Hedef Grup
Lens kullanıcıları için de uygundur.

ÜRÜN STOK BİLGİSİ

ÜRÜNLER LR HEALTH & BEAUTY STOKLARIYLA SINIRLIDIR.

Stok Kodu: 10005-1 Kategoriler: , Etiketler: ,
Sosyal Medyada Paylaş

Açıklama

ÖZELLİKLER
Colours likit göz kalemi (Liquid Eyeliner) koyu siyah formülü sayesinde göz şeklini hızlıca belirginleştirir. Sivri uçlu keçe aplikatörü hassas ve kolay uygulamayı mümkün kılar.

ÇAPRAZ SATIŞ ÖNERİLERİ
Likit göz kalemini uyguladıktan sonra üzerine LR Colours rimellerinin üç renginden birini uygulayın.

Sosyal Medyada Paylaş

İade Koşulları

aloeveramagazam.com üzerinden vermiş olduğunuz siparişler, aloeveramagazam.com tarafından LR Türkiye’ye iletilecek ve siparişleriniz doğrudan LR Türkiye tarafından size kargoyla gönderilecektir. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:

  • Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iletişim sayfasındaki başvuru formunu doldurarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.
  • Kapağı açılarak cilt üzerinde denenen tüm kozmetik ürünleri ve parfümler, kapağı açılan tüm gıda takviyeleri kullanılmış sayılır ve hijyen/sağlık nedeniyle iade edilemez. Hasarsız, orijinal paketli, açılmamış ve kullanılmamış ürünlerin iadesini yapabilirsiniz. Ürünler kargo paketi üzerinde gelen irsaliye ile birlikte gönderilmelidir.
  • LR Türkiye kaynaklı gönderim veya üretim hatalarından kaynaklanan iade taleplerinde aloeveramagazam.com iade kargo bedelini üstlenir. Bunun dışındaki tüm iade isteklerinde kargo ücreti göndericiye aittir.
  • aloeveramagazam.com’a iade isteği ile ulaşan kusurlu ürününüz incelenmek üzere LR Türkiye’ye gönderilerek sorunun tespiti için inceleme yapılacaktır. Üretimden veya kargodan kaynaklı bir sorun olduğu tespit edilirse, ürün bedeliniz iade edilecektir. Ürünlerde kullanıcı hatasından meydana gelen sorunların oluşması durumunda veya ürünün kullanımı sonucunda meydana gelebilecek sorunlarda siparişler iade kapsamı dışında kalır.
  • Ürün iadeniz gerçekleştiği durumda; aloeveramagazam.com’a ödemeyi kapıda kredi kartı ile yaptıysanız, ödediğiniz bedel banka hesabınıza iade edilecektir. ödemeyi kapıda nakit ödeme ile yaptıysanız, ödediğiniz bedel belirtmiş olduğunuz banka hesabına geri ödenecektir.

Burada satılan tüm LR ürünleri faturalı, %100 orjinal ve sıfır ürünlerdir. LR ürünleri raf görmeden doğrudan LR Türkiye deposundan adresinize gönderilir. aloeveramagazam.com üzerinden indirimli sipariş verebilmek için LR üyesi ve LR iş ortağı olmanıza gerek yoktur. Buradan alışveriş yaparak LR üyesi olmuş sayılmazsınız. Eğer LR üyesi olarak alışveriş yapmakla ilgileniyorsanız iletişim formumuzu doldurarak bize ulaşın ve LR üyeliği hakkında bilgi alın.

Sosyal Medyada Paylaş

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“LR Colours Liquid Eyeliner – Absolute Black” için yorum yapan ilk kişi siz olun