Reishi Plus 3’lü Set

ÜRÜN ADI Reishi Plus
SET İÇERİĞİ : 3 Adet Reishi Plus
ÜRÜN KODU 80147

Satış İddiaları

  • Reishi tozu ve ekstresi içerir.
  • C vitamini içerir.
  • Uzak Doğu geleneğinde „uzun yaşatan mantar“ olarak bilinir.

Hedef Grup
Yetişkinler için uygundur.

Stok kodu: 80147 Kategoriler: Etiketler:
Sosyal Medyada Paylaş

Açıklama

Özellikleri
Reishi, Uzak Doğu geleneğinin yüzyıllardır var olan bir parçasıdır ve yaşam mantarı/uzun yaşatan bitki olarak tanınır. Reishi Plus’ın içindeki mantar gövdesinin tamamından elde edilen tozla kombine edilmiş yüksek değerli Reishi özütünden oluşan karışımında beta-glukan, polisakkaridler, eser elementler, steroidler, alkaloidler, vitaminler ve mineraller yer alır. Günlük C vitamini ihtiyacının % 75’ini karşılar. Veganlar için uygun, laktoz, gluten ve GDO (Genetiği Değiştirilmiş Organizma) içermez.

Tüketim Önerisi
Yemekten önce olacak şekilde günde 1 kez, 1 kapsülü bir bardak su ile tüketin. Belirtilen, önerilen günlük tüketim miktarı aşılmamalıdır. Çeşitli ve dengeli beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam sürmeye dikkat edin. Ürünü çocukların erişiminden uzak tutun. Serin ve kuru yerde saklayın.

İçerik Maddeleriyle ilgili Bilgiler
Reishi, canlı mantar köklerinde, ağaç kütüklerinde, köklerinde veya meşelerin ve kırmızı kayın ağacının kök tabanında yetişen ve onlardan beslenen bir saprofittir. İnsanlar özellikle doğal ortamında yetişen mantarlara uzun zamandır ihtiyaç duydukları için „Ling Zhi“yi uğur getiren ve iyi şans olarak nitelendirmiştir. 70’li yıllarda Reishi’yi dünya genelinde büyük yetiştiricilik tarlalarına ekebilmek üzere bir yöntem geliştirilmişti. Ancak LR Reishi Plus’ta kullanılan mantar türleri doğal ortamında yetişenlerdir.

Her kapsülde bulunan içerik:
Reishi mantarı ekstresi: 240 mg Reishi mantarı tozu: 100 mg C Vitamini: 60 mg

EFSA* tarafından bilimsel olarak onaylanmıştır.

C vitamini kolajen ve kıkırdak ve sinir sistemi gelişiminin normal fonksiyonuna katkı sağlarken hücrelerin oksidatif stresten korunmasını da destekler. * Avrupa Gıda Güvenliği Otoritesi

Sosyal Medyada Paylaş

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Reishi Plus 3’lü Set” için yorum yapan ilk kişi siz olun