Aloe Vera Jel İçecek Sivera

Aloe Vera Jel İçecek Sivera

Stok kodu: 80800 Kategoriler: , Etiketler:

104.90

ÜRÜN ADI : Aloe Vera Jel İçecek Sivera
NET MİKTAR : 1000 ml
ÜRÜN KODU : 80800

Satış iddiaları

  •   % 90 saf Aloe Vera yapraklarından elde edilen Aloe Vera jeli içerir.
  •   % 7 çiçek balı
  •   Isırgan otu özü içerir

HEDEF GRUP 
Her yaș grubundan erkek ve kadınlar için uygundur.

Karşılaştır
Sosyal Medyada Paylaş

Açıklama

ÖZELLİKLER 
Aloe Vera sivera jel içecek, bol miktarda doğal silisyum içermesi için ısırgan otu özütüyle birlikte % 90 saf aloe vera jeli ve % 7 gerçek çiçek balından yapılmıș doğal bir üründür. LR’ın kullandığı Aloe Vera her zaman kaliteli üründür. Meksika yaylalarında böcek ilacı ve kimyasal gübre kullanılmadan kontrollü ekim. Saf aloe vera jelinin özenle ișlenmesiyle ve sürekli yapılan kontrollerle Almanya’daki yüksek kalitenin eșit düzeyde kalması garantilenir. Dolayısıyla SGS INSTITUT FRESENIUS ve IASC (Uluslararası Aloe Bilim Konseyi) sertifikalıdır.

TÜKETİM ÖNERİSİ 
Günlük olarak öğünlerden önce 3 x 30 ml șeklinde tüketin. Aloe Vera Sivera jel içecek isteğe göre sade, sulandırılmıș, hafif soğutulmuș veya oda sıcaklığında içilebilir. Çeșitli ve dengeli beslenmeye ve sağlıklı bir yașam sürmeye dikkat edin. Ürünü çocukların erișiminden uzak tutun.

SERTİFİKALANDIRMA 
SGS INSTITUT FRESENIUS ve IASC (Uluslararası Aloe Bilim Konseyi) sertifikalıdır. SGS INSTITUT FRESENIUS, piyasadaki en sıkı kurallara bağlı test damgalarından birini sağlamaktadır. Bu bağımsız enstitü, LR’nin ürettiği 4 farklı Aloe Vera jel içeceğin ortaya çıkıșı, rastgele șekilde veya düzenli aralıklarla denenmesi, üzerinde çalıșılması ve tamamlanmıș son ürüne ulașılması așamalarını düzenli șekilde ay ay, yıl yıl denetler. IASC, Aloe Vera bitkilerinin pozitif özelliklerinin yayılması ve kullanılması için çalıșan bilimsel bir yatırım kurulușudur. Maryland’deki (ABD) merkez ofisiyle IASC, Aloe Veralı ürünlerin kalitesini ciddi miktarda artırmak üzere sıkı önlemler alarak bu ürünlerin sertifikalandırılması fırsatını sunar

Sosyal Medyada Paylaş

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Aloe Vera Jel İçecek Sivera” için yorum yapan ilk kişi siz olun