Aloe Vera Jel İçecek Ballı

92.80

ÜRÜN ADI : Aloe Vera Jel İçecek Ballı
NET MİKTAR :  1000 ml
ÜRÜN KODU : 80700

Satış iddiaları

  • % 90 saf Aloe Vera yapraklarından ve % 9 baldan oluşan doğal ürün
  • Binlerce yıldır süregelen tarihine uygun geleneksel şekilde hazırlanır.
  • Metabolizmayı destekler.

HEDEF GRUP
Yetişkinler için.

ÜRÜN STOK BİLGİSİ

ÜRÜNLER LR HEALTH & BEAUTY STOKLARIYLA SINIRLIDIR.

Stok kodu: 80700 Kategoriler: , Etiketler: ,
Sosyal Medyada Paylaş

Açıklama

ÖZELLİKLERİ
Aloe Vera ballı jel içecek ünlü keşiş Rahip Romano Zago’nun geleneksel bilgisine dayanır. % 90 oranında saf Aloe Vera jeli ve % 9 çiçek balından oluşan doğal bir üründür. Değerli içerik maddeleri iç sağlığımızı güçlendirir ve metabolizmayı destekler. Tavsiye edilen günlük dozla % 75 oranında C vitamini miktarı alınır. LR’ın kullandığı Aloe Vera ise her zaman kaliteli üründür. Meksika platolarında ki ekim alanlarında kontroller sürdürülmektedir.

Saf Aloe Vera jelinin özenle işlenmesiyle ve sürekli yapılan kontrollerle Almanya’daki yüksek kalitenin eşit düzeyde kalması garantilenir. Böylece SGS INSTITUT FRESENIUS ve IASC’nin (Uluslararası Aloe Bilim Konseyi) sertifikalandırmasına başvurulur.

TÜKETİM ÖNERİSİ
Günlük olarak öğünlerden önce 3 x 30 ml şeklinde tüketin. Aloe Vera ballı jel içecek isteğe göre sade, sulandırılmış, hafif soğutulmuş veya oda sıcaklığında içilebilir. Belirtilen, önerilen günlük tüketim miktarı aşılmamalıdır. Çeşitli ve dengeli beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam sürmeye dikkat edin. Ürünü çocukların
erişiminden uzak tutun.

EFSA* TARAFINDAN BİLİMSEL OLARAK ONAYLANMIŞTIR.
C vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunu sürdürmesine ve normal bir enerji metabolizmasına katkıda bulunur. Ayrıca C vitamini kemiklerde normal bir kolajen üretiminin sağlanmasına katkıda bulunur.

Avrupa Gıda Güvenligi Kurumu
SERTIFIKALANDIRMA SGS INSTITUT FRESENIUS ve IASC (Uluslararası Aloe Bilim Konseyi) sertifikalıdır.

SGS INSTITUT FRESENIUS, piyasadaki en sıkı kurallara bağlı test damgalarından birini sağlamaktadır. Bu bağımsız enstitü, LR’ın ürettigi 4 farklı Aloe Vera jel içeceğin ortaya çıkışı, rastgele şekilde veya düzenli aralıklarla denenmesi, üzerinde çalışılması ve tamamlanmış son ürüne ulaşılması aşamalarını düzenli şekilde ay ay, yıl yıl denetler. IASC, aloe vera bitkilerinin pozitif özelliklerinin yayılması ve kullanılması için çalışan bilimsel bir kuruluştur. Maryland’deki (ABD) merkez
ofisiyle IASC, aloe veralı ürünlerin kalitesini ciddi miktarda artırmak üzere sıkı önlemler alarak bu ürünlerin sertifikalandırılması fırsatını sunar.

Sosyal Medyada Paylaş

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Aloe Vera Jel İçecek Ballı” için yorum yapan ilk kişi siz olun