Aloe Vera Besleyici Onarıcı Saç Maskesi

Aloe Vera Besleyici Onarıcı Saç Maskesi

Stok kodu: 20730 Kategoriler: , Etiketler:

52.10

ÜRÜN ADI : Aloe Vera Besleyici Onarıcı Saç Maskesi
NET MİKTAR : 200 ml
ÜRÜN KODU : 20730

Satış İddiaları

  • %15 Aloe Vera Jel ve 7 çeșit yağdan olușan Nutri-Oil- Repair-Complex içerir.
  • Saçları derinlemesine besler ve onarır, saçlar dayanıklılığını geri kazanır ve böylece uzun süre saç kırılmasının önüne geçer.

HEDEF KİTLE
Özellikle kuru ve yıpranmış saçlar için üretilmiştir.

Karşılaştır
Sosyal Medyada Paylaş

Açıklama

ÖZELLİKLERİ
Maske, 7 çeşit yağdan oluşan Nutri-Oil-Repair-Complex içeriği ile saçları içten besler ve onarır. İçeriğindeki 18-MEA yağı, gözenekli alanları doldurarak saçı derinlemesine onarır, böylece saçın stabilitesini düzeltir ve uzun süre saç kırılmasını önler. Saç yüzeyi mühürlenir ve pürüzsüzleşir.

KULLANIM ŞEKLİ
İhtiyaca göre, haftada 1-2 kez uygulayarak, ceviz büyüklüğü miktarında maskeyi saç kremi yerine kullanın, saç diplerine gelmeyecek şekilde baştan aşağıya saça masaj yaparak uygulayın. 3 dakika bekletin ve durulayın.

ÇAPRAZ SATIŞ NOKTALARI
Şampuanın ve saç kreminin her yıkamada kullanılması tavsiye edilir. Isı koruması için besleyici onarıcı saç spreyinin kullanılması önerilir.

UZMAN ÖNERİSİ
Saçlar yaklaşık %2 oranında yağlardan oluşur. Yağlar saçı korur ve yumuşaklık katar. 18-MEA (metil eikosenoik asit) yağı saçın üzerinde bulunan temel bir yağdır. Dışarıdan gelen negatif etkiye sahip uygulamalar, örneğin saç boyanması gibi, bu yağ katmanına zarar verebilir. Saç gözenekli ve kırılgan bir hal alır. Maske içeriğindeki 18- MEA maddesi, saçı negatif etkenlere karşı korur.

Sosyal Medyada Paylaş

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Aloe Vera Besleyici Onarıcı Saç Maskesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun