Aloe Vera Thermo Losyon

Aloe Vera Thermo Losyon

Stok kodu: 20603 Kategoriler: , Etiketler:

53.50

ÜRÜN ADI : Aloe Vera Thermo Losyon
NET MİKTAR : 100 ml
ÜRÜN KODU : 20603

Satış İddiaları

  • Doğal ve eterik yağlar içeren cilt bakımı yapan losyon.
  • Hoș bir sıcaklık etkisi verir.
  • Kan akıșını destekler.
  • % 45 Aloe Vera Jel ve doğal eterik yağlar içerir.
  • Nemlendirir ve besler.
  • Kaslar gevşer ve cilt yumuşacık olur.

HEDEF GRUP
Her cilt tipine uygundur.

Karşılaştır
Sosyal Medyada Paylaş

Açıklama

ÖZELLİKLERİ
Bu uluslararası cilt bakım kremi hafifçe ısıtıcı ve cilde bakım yapan bir losyondur. Yarattığı termo-etki kan akıșını uyarır. % 45 Aloe Vera, okaliptus ve keklik üzümü yağları gibi eterli yağlar ve de jojoba yağı, zeytinyağı, kayısı çekirdeği yağı ve susam yağı gibi doğal yollardan bakım yapan yağlar içerir. Kadifemsi yumușaklıkta bir cilt için.

KULLANIM ŞEKLİ
Aloe Vera Thermo Losyon ciltte geniș bölgelere sürün ve masaj yaparak cilde yedirin. Gözle temasından kesinlikle kaçınılmalıdır! Uygulamanın ardından ellerinizi yıkayın!

İÇERİK MADDELERİYLE İLGİLİ BİLGİLER
İçeriğindeki eterik yağlar cilde ayrıca hafif bir tazelenme sağlar ve ardından ikinci așamada hızlı rahatlatma sağlayan tatlı bir sıcaklık verir. Örneğin okaliptus yağı da masajla yedirildiğinde dokularda kan akıșını düzenler ve cilde tatlı bir soğukluk verir. İçinde bol miktarda barındırdığı aloe vera ve bakım yapan yağlardan elde edilmiș zengin formülü sayesinde bu losyon cilde rahatlama sağlar.

ÇAPRAZ SATIȘ NOTLARI
Aloe Vera Bakım Serisinden diğer ürünleri de deneyin: KonsantreAloe Vera Propolisli KremAcil Yardım SpreyiMSM Vücut Jeli veya DermaIntense.

UZMAN İPUCU
Aloe Vera Thermo Losyon özellikle her gün ferahlatıcı bir rahatlama sağlar: Uzun süre oturarak veya ayakta vakit geçirdikten sonra bacaklara ve yorgun eklemlere masaj yaparak rahatlama sağlayabilirsiniz. Uygulamanın ardından bacaklarınızı bir süre yukarı kaldırarak dinlendirin.

Aloe Vera Thermo Losyon doğal, kan akıșını düzenleyen okaliptus ve keklik üzümü gibi yağlarla birlikte aloe veranın nemlendirici içerik maddelerini bir araya getirir. Dolayısıyla bu losyon, bakım yapıcı ve rahatlatıcı bir masaj yağı olarak kullanılmaya oldukça uygundur.
Bacaklarda üșüme hissi yalnızca kıș aylarında görülmez, özellikle kadınlar sıklıkla bununla baș etmek zorunda kalırlar. Sürekli olarak bacaklarda üșüme hissinden muzdarip olan ve dolayısıyla akșamları olabildiğince yatakta kalmaya çalıșan kișiler bacaklarını düzenli olarak Aloe Vera Thermo Losyon ile kremlemelidirler

1. İPUCU: ALOE VERA THERMO LOSYON İLE MASAJ YAPIN. Thermo Losyon, içeriğindeki jojoba, kayısı çekirdeği ve susam yağı gibi doğal yağlar sayesinde masaj yağı olarak kullanılmaya muazzam șekilde elverișlidir. Optimum etki için cildi dayanıklı hale getirecek Acil Yardım Spreyini kullanın.

2. İPUCU: ALOE VERA THERMO LOSYON ENSE BÖLGESİNDEKİ GERGİNLİKLER İÇİN Thermo Losyon’dan bir miktar șakaklarınıza ve ensenize sürmeniz istenmeyen baș ağrısını azaltmaya yetecektir. Bu, kan akıșını destekleyecek ve tıkanıklıkları ortadan kaldıracaktır.

Sosyal Medyada Paylaş

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Aloe Vera Thermo Losyon” için yorum yapan ilk kişi siz olun