Aloe Vera MSM Vücut Jeli

74.90

ÜRÜN ADI : Aloe Vera MSM Vücut Jeli
NET MİKTAR : 200 ml
ÜRÜN KODU : 20604

Satış İddiaları

  • Egzersiz sonrası kasların rahatlamasına destek olur.
  • Cilde ek esneklik ve elastikiyet katar.
  • Serinletici etki sağlar.
  • % 60 Aloe Vera Jel ve özel MSM kükürt bileşeni, ayıüzümü yaprağı ve söğüt kabuğu ekstresi içerir.

HEDEF GRUP
Eklemlerde gerginlik yașayan kișilere ve sporculara uygundur.

ÜRÜN STOK BİLGİSİ

ÜRÜNLER LR HEALTH & BEAUTY STOKLARIYLA SINIRLIDIR.

Stok kodu: 20604 Kategoriler: , Etiketler: ,
Sosyal Medyada Paylaş

Açıklama

ÖZELLİKLERİ
Yumușak ve hızlı emilen, soğuk etki yaratan jel. Masaj yapılırken gerginlik hissi olan eklemlerin ve kasların yenilenmesine destek olabilir. Cilde ek esneklik ve elastikiyet kadar. % 60 Aloe Vera, ayı üzümü yaprakları ve söğüt kabuğu özü ve ayrıca biyolojik öneme sahip MSM kükürtlü bileșik içerir.

KULLANIM ŞEKLİ
Jeli bakım gerektiren vücut kısımlarına gün içinde bir kaç kez geniș bölgelere yayarak sürün.

İÇERİK MADDELERİYLE İLGİLİ BİLGİLER
% 60 Aloe Vera, ayı üzümü yaprakları ve söğüt kabuğu özütü ve ayrıca biyolojik öneme sahip MSM kükürtlü bileșik içerir. Buğday proteini, hiyalüron asidi, çağ ağacı yağı, alantoin ve biberiye özütünden olușan kombinasyon uygulama bölgesinde hedeflenen etkiyi artırır.

UZMAN İPUCU
Özellikle müsabaka sporlarında ve vücudu zorlamayı gerektiren ișlerde eklemlere fazlaca yüklenilir. Aloe Vera MSM Vücut Jeli serinletici etki yaratarak rahatlatır.

Sosyal Medyada Paylaş

İade Koşulları

aloeveramagazam.com üzerinden vermiş olduğunuz siparişler, aloeveramagazam.com tarafından LR Türkiye’ye iletilecek ve siparişleriniz doğrudan LR Türkiye tarafından size kargoyla gönderilecektir. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:

  • Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iletişim sayfasındaki başvuru formunu doldurarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.
  • Kapağı açılarak cilt üzerinde denenen tüm kozmetik ürünleri ve parfümler, kapağı açılan tüm gıda takviyeleri kullanılmış sayılır ve hijyen/sağlık nedeniyle iade edilemez. Hasarsız, orijinal paketli, açılmamış ve kullanılmamış ürünlerin iadesini yapabilirsiniz. Ürünler kargo paketi üzerinde gelen irsaliye ile birlikte gönderilmelidir.
  • LR Türkiye kaynaklı gönderim veya üretim hatalarından kaynaklanan iade taleplerinde aloeveramagazam.com iade kargo bedelini üstlenir. Bunun dışındaki tüm iade isteklerinde kargo ücreti göndericiye aittir.
  • aloeveramagazam.com’a iade isteği ile ulaşan kusurlu ürününüz incelenmek üzere LR Türkiye’ye gönderilerek sorunun tespiti için inceleme yapılacaktır. Üretimden veya kargodan kaynaklı bir sorun olduğu tespit edilirse, ürün bedeliniz iade edilecektir. Ürünlerde kullanıcı hatasından meydana gelen sorunların oluşması durumunda veya ürünün kullanımı sonucunda meydana gelebilecek sorunlarda siparişler iade kapsamı dışında kalır.
  • Ürün iadeniz gerçekleştiği durumda; aloeveramagazam.com’a ödemeyi kapıda kredi kartı ile yaptıysanız, ödediğiniz bedel banka hesabınıza iade edilecektir. ödemeyi kapıda nakit ödeme ile yaptıysanız, ödediğiniz bedel belirtmiş olduğunuz banka hesabına geri ödenecektir.

Burada satılan tüm LR ürünleri faturalı, %100 orjinal ve sıfır ürünlerdir. LR ürünleri raf görmeden doğrudan LR Türkiye deposundan adresinize gönderilir. aloeveramagazam.com üzerinden indirimli sipariş verebilmek için LR üyesi ve LR iş ortağı olmanıza gerek yoktur. Buradan alışveriş yaparak LR üyesi olmuş sayılmazsınız. Eğer LR üyesi olarak alışveriş yapmakla ilgileniyorsanız iletişim formumuzu doldurarak bize ulaşın ve LR üyeliği hakkında bilgi alın.

Sosyal Medyada Paylaş

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Aloe Vera MSM Vücut Jeli” için yorum yapan ilk kişi siz olun