Aloe Vera DermaIntense

94.90

ÜRÜN ADI : Aloe Vera DermaIntense
NET MİKTAR : 50 ml
ÜRÜN KODU : 20606

Satış iddiaları

 • Çok kuru, bakım gerektiren cilt kısımlarını hedef alan bakım sağlamak için
 • Cildin doğal koruyucu bariyerini destekler
 • Kızarıklıkları ve kaşıntıyı dindirir.
 • % 20 Aloe Vera Jeli, B12 vitamini ışıldak çiçeği ve sarı çalı ekstresi içerir.
 • Cildi rahatlatır ve yoğun nem sağlar.
 • Parfüm içermez.

HEDEF GRUP
Özellikle kuru ve bakım gerektiren cilde sahip kişiler.

ÜRÜN STOK BİLGİSİ

ÜRÜNLER LR HEALTH & BEAUTY STOKLARIYLA SINIRLIDIR.

Stok kodu: 20606 Kategoriler: , Etiketler: ,
Sosyal Medyada Paylaş

Açıklama

ÖZELLİKLERİ
Cildin doğal koruyucu bariyerinin güçlendirilmesi ve cildin nem içeriğinin düzenlenmesi için. Sertleşmiş cilt kısımlarına bakım yaparak, yumuşak ve pürüzsüz hale getirir ve kızarıklıkları, kaşıntıyı dindirir. % 20 Aloe Vera ve B12 vitamini/ mahonya etken madde kompleksi içerir.

KULLANIM YÖNTEMİ
DermaIntense gün içinde birden fazla kez temiz cilt kısımlarına yeterli miktarda sürülmeli ve eşit şekilde dağıtılmalıdır.

İÇERİK MADDELERİYLE İLGİLİ BİLGİLER
Aloe vera; nemlendirici, rahatlatıcı, düzenleyicidir ve ayrıca B12 vitaminin etkisini arttırır. Çuha çiçeği yağı: Cildin doğal koruyucu bariyerini güçlendirmesiyle ve cildin yap ve nem içeriğini düzenlemesiyle bilinir.

Mahonya özütü: Diken üzümünden elde edilen özüt rahatlatıcı ve iltihap önleyici özellikleriyle bilinir.
B12 vitamini: Kaşıntı ve kızarıklık tedavilerinde yarattığı etki çalışmalarla kanıtlanmıştır.
Bu ürün herhangi bir renklendirici içermez. Ürünün rengi içeriğindeki B12 vitaminine bağlıdır.

ÇALIŞMALAR
Aloe Vera DermaIntense bilimsel olarak kanıtlanmış etkiye sahiptir*.

Sonuç:

 • Kişisel, dermatolojik ve objektif ölçülebilir kriterlere bağlı olarak % 81,83 oranında cilt strüktüründe düzelme.
 • % 40,08 oranında cildin yağ içeriğinde artış.
 • % 38,57 oranında cildin nem içeriğinde artış.
 • % 35,20 oranında cilt sertliğinde azalma.
  * Uzman doktorlarca ve dermatologlarca yapılan çalışmalar Dermatest GmbH tarafından Mayıs 2010 tarihinde 20 kişi üzerinde 4 hafta boyunca sürdürülmüştür.
Sosyal Medyada Paylaş

İade Koşulları

aloeveramagazam.com üzerinden vermiş olduğunuz siparişler, aloeveramagazam.com tarafından LR Türkiye’ye iletilecek ve siparişleriniz doğrudan LR Türkiye tarafından size kargoyla gönderilecektir. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:

 • Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iletişim sayfasındaki başvuru formunu doldurarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.
 • Kapağı açılarak cilt üzerinde denenen tüm kozmetik ürünleri ve parfümler, kapağı açılan tüm gıda takviyeleri kullanılmış sayılır ve hijyen/sağlık nedeniyle iade edilemez. Hasarsız, orijinal paketli, açılmamış ve kullanılmamış ürünlerin iadesini yapabilirsiniz. Ürünler kargo paketi üzerinde gelen irsaliye ile birlikte gönderilmelidir.
 • LR Türkiye kaynaklı gönderim veya üretim hatalarından kaynaklanan iade taleplerinde aloeveramagazam.com iade kargo bedelini üstlenir. Bunun dışındaki tüm iade isteklerinde kargo ücreti göndericiye aittir.
 • aloeveramagazam.com’a iade isteği ile ulaşan kusurlu ürününüz incelenmek üzere LR Türkiye’ye gönderilerek sorunun tespiti için inceleme yapılacaktır. Üretimden veya kargodan kaynaklı bir sorun olduğu tespit edilirse, ürün bedeliniz iade edilecektir. Ürünlerde kullanıcı hatasından meydana gelen sorunların oluşması durumunda veya ürünün kullanımı sonucunda meydana gelebilecek sorunlarda siparişler iade kapsamı dışında kalır.
 • Ürün iadeniz gerçekleştiği durumda; aloeveramagazam.com’a ödemeyi kapıda kredi kartı ile yaptıysanız, ödediğiniz bedel banka hesabınıza iade edilecektir. ödemeyi kapıda nakit ödeme ile yaptıysanız, ödediğiniz bedel belirtmiş olduğunuz banka hesabına geri ödenecektir.

Burada satılan tüm LR ürünleri faturalı, %100 orjinal ve sıfır ürünlerdir. LR ürünleri raf görmeden doğrudan LR Türkiye deposundan adresinize gönderilir. aloeveramagazam.com üzerinden indirimli sipariş verebilmek için LR üyesi ve LR iş ortağı olmanıza gerek yoktur. Buradan alışveriş yaparak LR üyesi olmuş sayılmazsınız. Eğer LR üyesi olarak alışveriş yapmakla ilgileniyorsanız iletişim formumuzu doldurarak bize ulaşın ve LR üyeliği hakkında bilgi alın.

Sosyal Medyada Paylaş

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Aloe Vera DermaIntense” için yorum yapan ilk kişi siz olun