Aloe Vera Acil Yardım Spreyi

Aloe Vera Acil Yardım Spreyi

Stok kodu: 20600 Kategoriler: , Etiketler:

64.20

ÜRÜN ADI : Aloe Vera Acil Yardım Spreyi
NET MİKTAR : 400 ml
ÜRÜN KODU : 20600

Satış iddiaları

  • Gergin cilt üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturur.
  • Rahatlatır ve serinletir.
  • Yoğun nemlendirme sağlar.
  • % 83 Aloe Vera Jeli ve etkisi kanıtlanmış 12 bitki esansı ile güçlü etki kombinasyonu
  • Cilt kendini yeniler ve eski doğal dengesine kavuşur.

HEDEF GRUP 
Gergin ciltler için

Karşılaştır
Sosyal Medyada Paylaş

Açıklama

ÖZELLİKLERİ 
Bu çok amaçlı cilt bakım ürünü rahatlatıcı ve serinletici etki yaratır. Gergin cilt üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturur ve yoğun nem sağlar. % 83 Aloe Vera ve şamdan çiçeği, papatya ve ada çayı özütüne ilaveten propolis içeren on iki adet seçkin ve etkisi kanıtlanmış bitki esansından oluşmaktadır.

KULLANIM YÖNTEMİ
İhtiyaç duyulduğunda cilde püskürtün. Göz bölgelerinden kaçının. Rahatlatıcı ve yenileyici etkisi sayesinde bu ürün gerilmiş, kuru cilde veya güneşlendikten sonra farklı bölgeler için „SOS bakım“ ürünü olarak uygulanmaya elverişlidir.

ÇALIŞMALAR
Kullanıcılardan şu sonuçlar alınmıştır:

  • % 100’ü cilt tahrişlerinin azaldığını onaylıyor.*
  • % 100’ü bu spreyin kaşıntıyı dindirdiğini onaylıyor.*
  • % 100’ü cildi rahatlattığını onaylıyor.*

* Aloe Vera Acil Yardım Spreyi, Dermatest GmbH tarafından Ekim 2007 tarihinde 2 hafta süreyle 30 ila 50 yaşları arasında 30 kadında test edilmiştir.

ÇAPRAZ SATIŞ NOTLARI
Öncesinde Aloe Vera Acil Yardım Spreyinin sıkılması Aloe Vera Konsantre ve Aloe Vera Thermo Losyon ürünlerinin etkisini güçlendirir. Ayrıca Aloe Vera Box Set ( Aloe Vera Acil Durum Seti ) içerisinde küçük boy bulunmaktadır.

UZMAN İPUCU 
Özelikle yazın sıcak havalarda ayaklarımız kısa sürede yorulurlar. Aloe Vera Acil Yardım Spreyi, anında serinletici etki yaratır. İçeriğindeki bitki özütleri sayesinde cildi rahatlatır. Sürekli tıraş olmak erkeklerde genellikle cildi tahriş eder. Aloe Vera Acil Yardım Spreyinden, en iyi şekilde yararlanmak için tıraş sonrası ellerine püskürtün ve sonra Tıraş Sonrası Losyon yerine yüzünüze nazikçe uygulayarak yedirin. Tahriş olmuş cilt sakinleşir ve rahatlar.
Kuru, tahriş olmuş kafa derisine Aloe Vera Acil Yardım Spreyini, kolayca püskürtün ve parmak uçlarınızla yumuşakça masaj yapın. Kafa derisinde tazelenmiş bir his oluşur.

Sosyal Medyada Paylaş

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Aloe Vera Acil Yardım Spreyi” için yorum yapan ilk kişi siz olun