Aloe Vera Güneş Koruyucu Sprey SPF 30

62.80

ÜRÜN ADI Aloe Vera Güneş Koruyucu Spreyi SPF 30
NET MİKTAR 125 ml
ÜRÜN KODU : 23073

Satış iddiaları

  • UVA ve UVB koruması
  • Suya dayanıklı
  • Serinletici etki

HEDEF GRUP
Her cilt tipine uygundur.

ÜRÜN STOK BİLGİSİ

ÜRÜNLER LR HEALTH & BEAUTY STOKLARIYLA SINIRLIDIR.

Stok kodu: 23073 Kategoriler: , Etiketler: ,
Sosyal Medyada Paylaş

Açıklama

ÖZELLİKLERİ
SPF 30 ile ve yüksek seviyeli UVA ve UVB koruması sağlayan su geçirmez güneş koruyucu sprey. İçeriğindeki % 30 aloe vera ile hafif serinletici etki sağlayan, hızlı ve kolay uygulama.

KULLANIM ŞEKLİ
Güneş koruyucusunu güneşlenmeden 30 dakika önce kullanın. Öğle vaktin yoğun güneş ışığından kaçının. Bebekleri ve küçük çocukları dik gelen güneş ışınından koruyun. Bebeklerde ve küçük çocuklarda koruyucu kıyafetlerden ve ayrıca oldukça yüksek faktörlü güneş koruyuculardan yararlanın. Güneş koruyucular da belirtilen koruyucu faktör ve gün içinde güneşe maruziyet süresi ürünü birden fazla kez kullanarak uzatılamaz.

Dikkat: Şişesi basınçlıdır. Güneş ışınlarından ve 50°C’den yüksek sıcaklıklardan koruyun. Ürün bittikten sonra zorla açmayın veya yakmayın. Aleve veya yanan yüzeylere püskürtmeyin. Ateş kaynağından uzak tutun; dumanını solumayın. Dış yüzeyini eritebilecek ısı kaynağına olan mesafeden çocukları uzak tutun. Yeterli havalandırma yoksa havada patlama tehlikesi yaratacak karışımlar oluşturabilir. Göze püskürtmeyin.

ÇAPRAZ SATIŞ NOTLARI
Güneşlenme sonrası bakımınız için Aloe Vera serisinden Aloe Vera Güneş Sonrası Serinletici Jel Krem kullanmanızı öneririz.

Sosyal Medyada Paylaş

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Aloe Vera Güneş Koruyucu Sprey SPF 30” için yorum yapan ilk kişi siz olun