Aloe Vera Erkek Bakım Seti 1

Aloe Vera Erkek Bakım Seti 1

Stok kodu: 20424 Kategoriler: , Etiketler:

106.40

ÜRÜN ADI : Aloe Vera Erkek Bakım Seti I
SET İÇERİĞİ : Aloe Vera Tıraş Köpüğü ( 200 ml ) + Aloe Vera Tıraş Sonrası Bakım Balsamı ( 100 ml ) + Aloe Vera Anti-Stres Yüz Kremi ( 100 ml )
ÜRÜN KODU : 20424

Erkek cildinin yapısı kadın cildinden farklı olarak, her gün yapılan tıraş sonucunda, daha da strese girdiğinden bakıma muhtaç hale gelir. LR ALOE VIA Erkek Bakımı ürünleri, cildi nemlendiren Aloe Vera yaprak jeli ve sakinleştiren aynı safa özü bileşimi sayesinde erkek cildinin ihtiyaçlarını tamamen karşılar.

Karşılaştır
Sosyal Medyada Paylaş

Açıklama

Aloe Vera Tıraş Köpüğü

ÖZELLİKLERİ
Dinlendirici, etkili ve özenli bir tıraş için yumuşak tıraş köpüğü.  Tıraş sırasında bile cilde bakım yapar, nem sağlar ve cilt tahrişlenmelerini önler. % 30 aloe vera içerir.

Aloe Vera Tıraş Sonrası Bakım Balsamı

ÖZELLİKLERİ
Kuru ve hassas ciltte kullanılması önerilir. Tıraş sonrası hafif ve yumuşak bakım. Tıraş sonrası oluşan tahrişlenmeleri aza indirger, cildi rahatlatır ve cilde nem sağlar. Cilde hoş bir tazelenme hissi verir.% 50 aloe vera içerir.

Aloe Vera Anti-Stres  Yüz Kremi

ÖZELLİKLERİ
Diğerlerinin yanı sıra allantoin, A ve E vitaminlerinden oluşan zengin bakım formülüyle yumuşak ve bakım yapılmış bir erkek cildi için yüz bakım ürünü. Yorgun cildi tazeler ve enerji verir. İçeriğindeki % 50 aloe vera ile cilde nem takviyesi sağlayarak canlı bir görünüm kazandırır.

Sosyal Medyada Paylaş

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Aloe Vera Erkek Bakım Seti 1” için yorum yapan ilk kişi siz olun