LR Özel Başlangıç Seti

 

LR ürünlerini aylık kota şartı olmadan indirimli almak veya katalog fiyatından satarak ek gelir elde etmek için şirkete üye olmanız gerekiyor. Üyelik için herhangi bir kayıt ücreti, aylık veya yıllık aidat ödemezsiniz, ancak üyelik aşamasında ilk siparişinizi vermeniz gerekir. Şirket bunun için size indirimli geliş fiyatları üzerinden alabileceğiniz 5 farklı paket seçeceği sunar: Serbest Seçim, LR ile Tanışma Seti, Özel Başlangıç Seti, LR Aile Bakım Seti, İş Geliştirme Seti.

Özel Başlangıç Seti 419,50 TL

LR’ın 2017 Eylül ayından itibaren müşterilerine sunmaya başladığı Özel Başlangıç Seti‘nin içeriğindeki LR ALOE VIA Moments Set ile yeni iş ortaklarınız en sevilen ve en çok satan LR ürünlerini kolayca keşfedebilecek. Üstelik bu setin içinde, LR parfümlerinin testırları bulunan Starbox da birlikte. 514,80 TL değerindeki bu sete 419,50 TL ile sahip olabileceksiniz.

LR Özel Başlangıç Seti’nde neler var?

Özellikle LR’ı iş olarak yapmak isteyen kişilere İş Geliştirme Seti‘ni öneriyoruz. Ancak bütçeniz İş Geliştirme Seti’ni almaya yetmiyorsa Özel Başlangıç Seti‘ni almayı kesinlikle değerlendirin:

  • Bu pakette, üye adaylarınıza yapacağınız sunumlarda kullanabilmeniz için Aloe Via Moments Set var. Şık bir çanta içerisindeki 9 Aloe Vera ürününü, setle birlikte gelen uygulama yönergelerine uygun olarak hedef kitleniz üzerine deneyebilir ve ürün kalitesini birinci elden gösterebilirsiniz.
  • Bu paket size 165 puan (PW:165 GV:235) kazandırır.
  • Özellikle ilk başlarda ürünleri bilmediğiniz için sipariş toplamakta zorlanabilirsiniz. Kimse koklamadan parfüm almak istemez ve birbirinden farklı parfüm numuneleriyle hemen ilk siparişlerinizi toplamaya başlayabilirsiniz.

Üye olduktan sonraki haklarınız tüm paketlerde aynıdır. Bir daha tekrar paket veya ürün alma zorunluluğu yoktur.

ÜYELİK BİLGİ FORMU :

Not:

  • Bankalar arası havale ücretleri çok yüksek.İnternet bankacılığı yada kapıda teslimat yaparsanız havale ücretini en az rakama indirmiş olursunuz 
  • Tahsilatlı Kargo – Kredi Kartı İşlem Ücreti 7,99 TL
  • Tahsilatlı Kargo – Nakit İşlem Ücreti 7,99 TL
  • Tahsilat kargo nakit veya kredi kartı tercihi yapmanız durumunda ödeme şekli sonradan değiştirilmemektedir, kapıda ödemede tercihiniz dikkate alınacaktır.

LR diğer üyelik paketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş

Bir yorum yapıldı “LR Özel Başlangıç Seti – LR Üyelik Paketleri 01.01.2020”

Bir cevap yazın