LR Network marketing ( Ağ pazarlamacılığı ) nasıl çalışır?

LR Network marketing ( Ağ pazarlamacılığı ) nasıl çalışır?

Bizler bağımsız bir iş ortağı olarak lr şirketiyle ortaklık kuruyoruz. Şirket bize idari ve pazarlamaya yönelik destek sunuyor. Bu sayede, şirket işimizin sahne arkasını ( faturalandırma, kargo, vb… ) hallederken, biz özgürce asıl gelir sağlayan saha işlerine odaklanabiliyoruz.

Kazancımız, sattığımız ürünler veya hizmetlerden ( üyelik işlemleri ) ve bu ürünleri ve hizmetleri satması için iş ortağı yaptığımız insanlardan oluşan ekibimizden gelir. Ekibinizin toplam satışı ( GW Grup Puanı ) ne kadar yüksek olursa, kazancınız da o kadar yüksek olur.

Ağ pazarlamacılığını bu kadar çekici yapan şey başlamanın neredeyse hiç para gerektirmemesi ve işi ilerletmenin çok az bir paraya mal olmasıdır. Başlangıç paketi ( üyelik paketleri ) için yapacağınız küçük bir ödeme  dışında bir sermaye yatırımı gerektirmez, böylece kendi kaynaklarınızı kullanmadan veya sermaye için BORÇ almadan kendi işinize sahip olabilirsiniz.

LR şirketinde kazanabileceğiniz miktarın bir üst limiti yoktur ve en yüksek basamaktakilere katılmak için aile ve arkadaşlarınızdan feragat etmeniz gerekmez.

Network marketing sektöründe  çalışan birçok insan işlerini evlerinden yürütüyor ve günlük hayatlarının yanında işlerini de yapıyorlar. Bazıları network marketing işini hane gelirine takviye olarak sadece yarı-zamanlı olarak yapıyor, kendileri, eşleri veya her ikisi birden geleneksel işlerine devam ediyorlar. Başkaları için ise network marketing işleri hane gelirlerinin kaynağını oluşturuyor. Yaptığımız işin en büyük özelliği; kişisel amacınıza ve durumunuza göre özgürlük ve esneklik sağlayabilmesidir. Önemli olan şey, bu sistem sayesinde kendi hayatınız için en iyi olanı seçme özgürlüğünün tamamen size ait olmasıdır.

Network marketing en başından itibaren bir yandan öğrenirken aynı anda para kazanabileceğiniz az sayıda işten biridir.

Sosyal Medyada Paylaş

2 düşünceler “LR Network marketing ( Ağ pazarlamacılığı ) nasıl çalışır?

Bir cevap yazın