İş Geliştirme Seti 01.01.2020

LR ürünlerini aylık kota şartı olmadan indirimli almak veya katalog fiyatından satarak ek gelir elde etmek için şirkete üye olmanız gerekiyor. Üyelik için herhangi bir kayıt ücreti, aylık veya yıllık aidat ödemezsiniz, ancak üyelik aşamasında ilk siparişinizi vermeniz gerekir. Şirket bunun için size indirimli geliş fiyatları üzerinden alabileceğiniz 5 farklı paket seçeceği sunar: Serbest Seçim, LR ile Tanışma Seti, Özel Başlangıç Seti, LR Aile Bakım Seti, İş Geliştirme Seti.

LR iş Geliştirme Seti 659,50 TL

Bu paket LR’ın en çok satan Aloe Vera ürünlerinden oluşmaktadır. 19 tane tam boy cilt bakım ürününü 1.014,35 TL yerine 659,50 TL’ye indirimli alabilirsiniz. Ek olarak Starbox parfüm testerları kutusu. Paketteki ürünler değiştirilemez, ancak istediğiniz ürünü ekleyebilirsiniz. Setteki tüm ürünleri listesi şu şekilde:

 1. 1 adet Aloe Vera Acil Durum Spreyi (Aloe Vera Box Set)
 2. 1 adet Aloe Vera Konsantre (Aloe Vera Box Set)
 3. 1 adet Aloe Vera Propolis Krem (Aloe Vera Box Set)
 4. 1 adet Aloe Vera Thermo Losyon
 5. 1 adet Aloe Vera MSM Vücut Jeli
 6. 1 adet Aloe Vera El Kremi
 7. 1 adet Aloe Vera Krem Sabun
 8. 1 adet Aloe Vera Duş Jeli
 9. 1 adet Aloe Vera Hassas Cilt Kremi
 10. 1 adet Aloe Vera Vücut Losyonu
 11. 1 adet Aloe Vera Deo Roll-on
 12. 1 adet Aloe Vera Saç Kremi
 13. 1 adet Aloe Vera Şampuan
 14. 1 adet Aloe Vera Yumuşak Temizleme Mendilleri
 15. 1 adet Aloe Vera Yüz Peelingi
 16. 1 adet Aloe Vera Gündüz Kremi
 17. 1 adet Aloe Vera Dudak Koruyucu
 18. 1 adet Aloe Vera Nemlendirici Jel Krem
 19. 1 adet Aloe Vera Jel İçecek Şeftali
 20. 1 adet Aloe Vera Diş Macunu
 21. Starbox Parfüm Numuneleri

LR İş Geliştirme Seti’nde aşağıdaki belgeler standart olarak paket içeriğinde gelir:

 • 3 Adet Collection Katalog
 • 1 Adet Collection Fiyat Listesi
 • 1 Adet Collection İş Ortağı Fiyat Listesi
 • 1 Adet Şirket Tanıtımı Kitapçığı
 • 1 Adet Pazarlama Planı
 • 1 Adet İş Ortağı Başvuru Formu

Özellikle LR’ı iş olarak yapmak isteyen kişilere Lr iş Geliştirme Seti öneriyoruz. Bunun bir kaç sebebi var:

 • LR’dan sadece 3-4 ürün alarak bir markanın tüm ürünlerinin kalitesi hakkında fikriniz olamaz. Ne kadar çok ürün denerseniz, o kadar memnuniyetiniz artar. En güzel satış, kendi deneyiminizi anlatarak olur. Elinizde sadece katalogla gittiğinizde ne kadar ciddiye alınırsınız bir de onu düşünün…
 • Arkadaşlarınıza LR’ı anlatırken sunum kabiliyetiniz artar. Daha çok ürün, göze daha çok hitap eder. Arkadaşlarınız ürünleri görme, dokunma, koklama, hissetme şansı bulurlar. Üyelik görüşmenizin olumlu sonuçlanma ihtimali artar.
 • Zaten ürünleri indirimli alıyorsunuz. Bunların hepsini kullanmak yerine bir kısmını katalog fiyatından satar, para kazanırsınız. Daha da önemlisi, üye olduktan sonra bu ürünleri elinizden çıkarmak için kendinizi motive edersiniz. 3-4 tane ürün alırsanız satış yapamadığınızda hemen demotive olur bırakırsınız.
 • Bu paket size 250 Pw+340 Gw kazandırır. Bu rakam en düşük paketin neredeyse 5 katıdır. Siz de arkadaşlarınızı bu paketle üye yapabilirseniz her birinden 250 puan kazanırsınız. Puanlarınız ay sonunda toplanır, şirketten çok yüksek prim alırsınız.
 • Özellikle ilk başlarda ürünleri bilmediğiniz için sipariş toplamakta zorlanabilirsiniz. Kimse koklamadan parfüm almak istemez ve birbirinden farklı parfüm numuneleriyle hemen ilk siparişlerinizi toplamaya başlayabilirsiniz.

Üye olduktan sonraki haklarınız tüm paketlerde aynıdır. Bir daha tekrar paket veya ürün alma zorunluluğu yoktur. Ancak eğer LR’dan para kazanmayı hedefliyorsanız benim tavsiyem bu paketle üye olmanızdır. Bu paketle başlayanların LR’da çok daha hızlı yükseldikleri ve çok daha iyi para kazandıkları herkes tarafından kabul edilen bir gerçektir.

ÜYELİK BİLGİ FORMU :

Not:

 • Bankalar arası havale ücretleri çok yüksek.İnternet bankacılığı yada kapıda teslimat yaparsanız havale ücretini en az rakama indirmiş olursunuz 
 • Tahsilatlı Kargo – Kredi Kartı İşlem Ücreti 7,99 TL
 • Tahsilatlı Kargo – Nakit İşlem Ücreti 7,99 TL
 • Tahsilat kargo nakit veya kredi kartı tercihi yapmanız durumunda ödeme şekli sonradan değiştirilmemektedir, kapıda ödemede tercihiniz dikkate alınacaktır.

LR diğer üyelik paketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kargo Bedava

Sosyal Medyada Paylaş

Bir yorum yapıldı “LR İş Geliştirme Seti – LR Üyelik Paketleri 01.01.2020”

Bir cevap yazın