LR Health Beauty Firmasını Tanıyalım

LR Nedir?

LR 1985 yılında Almanya da kurulan bir kosmetik firmasıdır.

Dünya çapında 33 ülkede faaliyetlerine devam eden firma Aktif olarak 400.000 üyeye sahiptir. Bunların 60,000 kadarı Türkiye dedir.
Birinci kalite ürün üretmek ve mevcut ürünleri geliştirmek için LR Health & Beauty 2014 Yılında Avrupa’nın en büyük innovasyon yatırımı olarak 1,5 Milyon Avro gelişime yatırım yaparak bu işin zirvesinde olduğunu teyyit niteliğinde bir girişim yapmıştır.Üyelerine network marketing deki en cazip ve şeffaf kazanç planını sunan LR Health & Beauty 2015 Yılını %100 Büyüme ile kapatmıştır. Bu oranda büyüme ile güvenilirliğini arttırmış ve sonraki yıllar için çalışanlarına umut vermiştir. Ekim ayında Avrupa Doğrudan Satış Birliği’nin (Seldia) Astra Ödülü ile taçlandırıldı. “ 2015 yılının şirketi” olarak LR, Avrupa’nın en iyi doğrudan satış şirketi olarak seçildi.

LR Network Marketing:
Lr Network Marketing

21.yy’ın ticaret sistemi olarak görülen Network Marketing, gün geçtikçe büyümekte ve dikkatleri üzerine çekmektedir. Kişinin tamamen kendi emeği ile doğru orantılı gelir sağlayan bu ticaret sistemi, tüm katılımcılarına eşit fırsat sunması, başlamak için bilgi ve deneyim gerektirmemesi ve çalışma saatlerinin kişinin kendisi tarafından belirlenmesi özellikleriyle ön plana çıkmaktadır.

Klasik tarz ticaret sisteminde, üretilen bir ürün müşteriye ulaşana kadar depo, nakliye, distribütör, bayi gibi birçok aracıdan geçer. Hatta ürünü müşteriyle tanıştıran reklam dahi bir aracıdır. Bu aracıların çeşitliliği ve varlığı ürüne göre farklılıklar gösterebilir. Fakat sonuç olarak ürünün müşteriye ulaşmasını sağlayan birçok aracı vardır ve bu aracıların kârları ürünün fiyatına yansır. Örneğin, bir ürün 100TL’ye mâl oluyorsa, bu ürün müşteriye ulaşana kadar geçtiği tüm aracıların kârlarını ve hatta reklam masraflarını üzerine ekletecek ve karşımıza 160TL (örnek tabi) gibi bir rakamla çıkacaktır.

Network Marketing ticaret sisteminde ise sadece tek tip aracı vardır, buda şirketin kendi katılımcıları yani distribütörleridir. Yukarıdaki örneğimizde klasik tarz ticaret sistemi ile bize ulaşan 160TL’lik ürünün 60TL’si aracılara gidiyordu. Network Marketingde aracılar distribütörler olduğu için bu pay distribütörlere belirlenen komisyon planı ile dağıtılır.

LR Health Beauty Firmasını Tanıyalım

LR İş Ortağı Olmanın Avantajları Nelerdir?

1- LR İş Ortağı olursanız öncelikle LR Katalog üzerinde bulunan tüm ürünleri %40 indirim ile alabiliyorsunuz. Sadece ürünleri kullanmak isteyenler için bu ideal bir alternatiftir. Aslında üç seçeneğiniz var.( Kendinizin ve ailenizin ihtiyaçlarını %40 veren indirimle alabilir, aynı şekilde indirimli alıp katalog fiyatından satıp para kazanabilir, uzun soluklu düşünüp ekibinizi kurup kariyer basamaklarını güvenle tırmanabilirsiniz. )

2- LR İş Ortağı olursanız hem aylık pirim kazanabilir ve firmanın vermiş olduğu puan sistemine göre uyum sağlarsanız eğer sizde firmanın vereceği araca hiç para ödemeden sahip olabilirsiniz. ( Araç konsepti gerçekten çok iyi )

Lr Araç Kalifikasyonu

3- Lr İş Ortağı olursanız sosyal çevreniz gelişir ve hayata bakış açınız daha olumlu olur. Yapılan seminerler de de her seferinde kendinizi geliştirebilir ve hem sosyal çevrenizi hemde kazancınızı büyütebilirsiniz.

Bunlar sadece kısaca anlattığım ve kesinlikle bir kaybınızın olmayacağı bilgilerdir. Ortaya her hangi bir sermaye koymuyor ve firmaya bağlı kalacağınıza dair bir sözleşme imzalamıyorsunuz. Dilediğiniz anda LR İş Ortaklığından çıkabilirsiniz. O yüzden kaybedecek bir şeyinizin olmadığını ve kazanacaklarınızın çok şey olacağını unutmamanızı hatırlatırım.

Eğer sizde bir LR İş Ortağı olmak istiyorsanız, üyelik bilgi alma formunu doldurun biz sizi arayarak detaylı bir şekilde LR’ı anlatalım.

Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler

Bir cevap yazın