LR 2017 Araç Süprizi Mercedes A180

Lr 2017 yılında yeni ürünler ve yeniliklerle bizi şaşırtmaya devam ediyor.Ürün yelpazesine eklediği yeni ürünlerin yanında 2017 Mart ayında açıkladığı kararla büyük bir kampanya başlattı.Normal şartlarda LR firmasında Junior Takım Lideri ve Takım Lideri olanlar şirket aracı olarak Opel Corsa veya Renault Clio alıyorlardı. Mercedes şirket araçları Organizasyon Liderleri’ne veriliyor. 2017’ye özel yeni kampanya ile Junior Takım Lideri ve Takım Lideri kalifikasyonları yapanlar da şirket aracı olarak Mercedes A180 D Style modelini alabilecekler.

Bu kampanyayla beraber, bu seneye özgü olmakla birlikte Junior Manager ve Manager’lara verilen tablet ve telefon ödülleri kalktı. İlk defa Şubat 2017’de tablet veya telefon için kalifikasyona başlayan İş Ortaklarımız ise kalifikasyonlarını devam ettirmeleri durumunda tablet ve telefonlarını alabilecekler.

Kampanyadan yararlanacak olan junior takım liderleri, üç üstüste kalifikasyon şartlarını yerine getirerek ve aylık ufak bir fark ödeyerek Mercedes A180 araçlarını alabilecekler. Kalifikasyonu yapan takım liderleri ise herhangi bir fark ödemeden aracı kullanabilecekler.

Sloganı ‘MORE QUALITY FOR YOUR LIFE’ olan bir şirketin sloganına yakışır hareketleri devam ediyor….

 

Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler

Bir cevap yazın