Lovingly by Bruce Willis

ÜRÜN ADI Lovingly by Bruce Willis
NET MIKTAR 50 ml
KOKU AILESI Çiçeksi – yeşil – şık

Baş nota Narenciye meyveleri, baharat
Kalp nota Yasemin, zambak, şakayık, sümbülteber
Dip nota Beyaz sedir ağacı, sandal ağacı, misk

STARLARIN KOKUSU
Güz 2011’den bu yana Bruce Willis sadece başarılı parfüm ve bakım serisiyle öne çıkmamış, LR ailesinin bir parçası olarak zarif eşi ve eski model Emma Heming-Willis de markanın yüzü haline gelmiştir.
Bu parfüm dünya yıldızı Bruce Willis’in iham aldığı gerçek aşktır ve eşi Emma Heming-Willis’e duyduğu sevginin ifadesidir. Lovingly, aşkın bu benzersiz ifadesi gibi tutkulu bir parfümdür. İlk bakışta oldukça seçkin çiçeklerle bir araya getirilmiş taze narenciye notası kendine hayran bırakıyor. Sandal ağacı ve miskin yumuşak esintisi bu parfüme duygusal bir tını veriyor. Lovingly – Bruce Willis’in hoş eşi Emma HemingWillis’e duyduğu sevginin ifadesi.

KOKU TASARIMI
Şişenin tasarımı klasik-şık bir görünüme sahiptir. Yakından bağlılığın simgesi olan elle yapılmış saten kurdele Bruce ve Emma arasındaki sonsuz aşkı anlatır. Ayrıca yaşam sevgisi ve romatizm şişenin oval tasarlanmış logosuyla vurgulanmaktadır.

KOKU TANIMI
Beyaz çiçeklerden elde edilmiş bir buket ve taze narenciye meyvelerinin hafif kokusuyla bu parfüm büyüleyici ve yaşam dolu duygusal bir aura yaratır. Sandal ağacı ve misk bu kokuya sıcaklık ve saf romantizm katar.

ÖDÜLLER
Alman parfüm ödülü DUFT STARS 2012’ye aday gösterilmiştir.

AYNI KOKU AİLESİNDEN GELEN ÜRÜNLER
Karolina by Karolina Kurkova, Karolina Kurkova, Sensual Grace

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın