Kaş Kalemi

Satış iddiaları

  • Eşit görünümlü ve tanımlanmış kaşlar için
  • Yüze güçlü ifadeli kontür sağlar

HEDEF GRUP
Kaşlarını vurgulamak ve yüz ifadelerini güçlendirmek isteyen açık renk kaşlara sahip veya az kaşlı kullanıcılar için.

ÖZELLİKLER
Çift taraflı kaş kalemi bir ince bir de kalın uca sahiptir. İnce uçla kontürler veya tekil tüyler kolayca çizilebilir. Geniş tarafın yumuşak yapısı doldurma ve geçiş yapmaya çok uygundur.

KULLANIM ŞEKLİ
Kaşın üst ve alt kenarını ince tarafla işaretleyin ve doğal kaş yapısını yaratın. Sonrasında geniş tarafla kaşları doldurun ve istenen renk yoğunluğunu yaratın.

ÇAPRAZ SATIŞ ÖNERİLERİ
Kaşları daha fazla vurgulamak ve gözü daha büyük göstermek için Kaş Altı Aydınlatıcı Kalem doğrudan kaşın altına uygulayın.

UZMAN ÖNERİSİ
Mükemmel kaş şekli için en üst ve nihai noktayı belirleyin ve istenen şekilden sapan tüm tüyleri alın. Bunun için ince bir fırça sapını burun kanadınıza ve iç göz açısı bölgesine yerleştirin. Fırça sapı kaşın iç göz kenarı bölgesindeki başlangıç noktasının sınırını verir. Yükseklik noktası da fırça sapıyla işaretlenir, burası burun kanadında ve düz ileri bakış esnasında göz bebeği ortasından geçerek kaşa yerleştirilen noktadır. Kaş buraya kadar yükselip en üst noktadan kırılıp kaş bitimi yönünde tekrar alçalarak iner. Burun kanadından gözün dış kenarına denk gelecek şekilde yerleştirildiğinde sap kaşın tam bitiş noktasını işaret eder.

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın