Karolina Kurkova

ÜRÜN ADI Karolina Kurkova
NET MIKTAR 50 ml
KOKU AILESI Çiçeksi – yeşil – şık

Baş nota Mandalina, portakal, yeşil
Kalp nota Sümbülteber, yasemin, meyvemsi gül notaları
Dip nota Bal, vanilya, misk

STARLARIN KOKUSU
Kendisi dünyanın en başarılı süper modellerinden biri. „The Face“ ve „ The perfect model“ gibi TV yarışma programlarında moderatörlük yaptı. Kendisi ihtişamın, çok yönlülüğün ve gücün tek bir kişide vücut bulmuş hali. Karolina Kurkova şimdi de LR ile birlikte kendi özel kokusunu piyasaya sürdü. Karolina Kurkova’ya ait bu kokunun karakteri uluslararası podyumların ışıltısı ve ihtişamını içinde barındırıyor ve aynı zamanda Çek kökenine de bağlılığa sahip.

KOKU TASARIMI
Karolina Kurkova’nın parfümü 2013 „DUFT STARS“’ın jürisini heyecanlandırmıştı! LR, ödüle aday olarak gösterilen tekdoğrudan satış şirketiydi. Parfümün şık, zamanın ötesine geçen şişesi detamamen konu dışı tutulmuyordu, bu dünya starı için özel olarak tasarlanmış şişeye de gösterişli bir ödül uygun görüldü.
Şişenin şık ve beyaz renkte, parlak dış görünümü Karolina’nın bulunduğu uluslararası podyumlarda boy gösterdi. Altın sarısı detaylar da bu asil şişeye gösterişli bir iz bırakıyor.

KOKU TANIMI
Alışılmışın dışına çıkan bu parfüm top model Karolina Kurkova’nın dünyasına açılan bir kapı aslında. Yasemin ve sümbülteber gibi mest edici çiçeklerin sıcak vanilya akorduyla ve tatlı, hafif bal kokusuyla bu parfüm unutulmaz bir etki bırakıyor. Uluslararası podyumlarda boy gösteren oldukça parlak ve ihtişamlı bir parfüm. Sade bir Bohem ihtişamı!

ÖDÜLLER
Alman parfüm ödülü DUFT STARS 2013’e aday gösterilmiştir.

AYNI KOKU AİLESİNDEN GELEN ÜRÜNLER
Lovingly by Bruce Willis, Karolina by Karolina Kurkova, Sensual Grace

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın