Karolina by Karolina Kurkova

ÜRÜN ADI  Karolina by Karolina Kurkova
NET MIKTAR 50 ml
KOKU AILESI Çiçeksi – yeşil – şık

Baş nota Yeşil, pembe karabiber, benzoin
Kalp nota Gül, menekşe
Dip nota Vanilya, sandal ağacı, kaşmeran

STARLARIN KOKUSU
Karolina Kurkova’ya ait ikinci parfüm top modelin oldukça kişisel bir yönü olan çok yönlülüğü ilk etapta yansıtır. Enerji dolu bir yaşam, özgüven, etrafa pozitif enerji yayma ve saf yaşam sevinci. İşte bu Karolina! Etkileyici ve güçlü.

KOKU TASARIMI
Şişesinin tasarımı minimalist ve ön kısımda toplanmış ancak arka kısımda keskin renk tonları kullanılmış, bir moda trendi olan Ethno Chic’den esinlenilmiştir.
Renkler ve anlamları: Turkuaz tazelik, hafiflik ve ilhamı simgeler. Altın sarısı sıcaklık ve cazibeyi; parlak pembe sempatiyi ve dişiliği simgeler.
Ana tasarım elementi, Karolina’nın karakterine mükemmel şekilde uyan kültürel anlam yüklü güneş sembolüdür. Güneş, yaşama isteğinin bir simgesidir. Güneş bize ışık, ilham, enerji ve sıcaklık verir. Aynı güneş ışınlarının hareketi gibi bu top model de her zaman tüy gibi hafif bir ilham havası ve yaşamsal enerji içeren büyüleyici bir auraya sahiptir. Şeffaf şişesi kokunun hafifliğini yansıtır ve alınan ilk esanstan itibaren kendini diğerlerinden ayırır.
Şişesine Karolina’nın parafını (KK) üstünde taşıyan 18 karatlık altın rengi verilmiş süslemelerle vurgu katılmıştır. Değerli zincir Karolina’nın kişiliği ve moda dünyası arasında bağlantı kurmaktadır.

KOKU TANIMI
Karolina by Karolina Kurkova, ilham verici ve çiçeksi bir koku; Karolina’nın özgüveninin, tarzının ve yaratıcı enerjisinin modern bir şekilde yorumlandığı şık ve hünerli ellerde bir araya getirildiği bir kompozisyondur. Günün ilk güneş ışıklarına benzeyen, enerji yüklü bir parfüm.

AYNI KOKU AİLESİNDEN GELEN ÜRÜNLER
Lovingly by Bruce Willis, Sensual Grace, Karolina Kurkova

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın