Hollywood Powder Multicolour Pudra

Satış iddiaları

  • Çeşitli cilt düzensizliklerine karşı 3 renk
  • Fondöteni sabitler
  • Ten için eşit görünümlü bir etki yaratır

HEDEF GRUP
Tüm cilt tiplerine uygundur. Kuru ciltte sadece fondöten üzerine kullanın.

ÖZELLİKLER
Çok renkli pudra, fondöten üzerine sabitlemek ve yolda pudra tazelemek için uygundur. Sarı ton mavimsi gölgeleri ve düzensizlikleri dengeler. Yeşil ton kızarıklıkları nötrleştirir ve bej ise doğal cilt tonunu destekleyip pigment farklılıklarını dengeler.

KULLANIM ŞEKLİ
Hollywood Powder Multicolour pudrayı LR by da Vinci pudra fırçasıyla rötuş olarak fondötenin üzerine uygulayın. Bunun için üç rengi de birbiriyle karıştırın ve geniş yüzeyde uygulayın. Hedeflenmiş damarları veya gözaltı gölgelerini saklamak için sarı pudrayı ilgili yüz bölgelerine uygulayın. Kızarıklıklar (noktalar, damarlar, yaralar) yeşil pudra tonu kullanılarak nötrleştirilebilir. Bej pudra pigment farklılıklarını yani ana cilt tonundan daha açık veya daha koyu olan alanları dengeler. Böylece doğal cilt tonu desteklenir ve ten daha eşit renkli bir görünüme kavuşur.

ÇAPRAZ SATIŞ NOTLARI
Uygulama öncesinde Perfect Wear fondöteni LR by da Vinci fondöten fırçasıyla sürün. Büyük alanlı veya noktasal uygulama için LR by da Vinci pudra fırçasını kullanın.

UZMAN ÖNERİSİ
Cildin fazla kuru olmamasına dikkat edin. Çünkü bu durumda ufalanan ve lekeli bir etki oluşur. Cilt fazlasıyla kremliyse veya fondöten ve krem arasında uygun
olmayan bir oran mevcutsa pudra topaklanma yapabilir. Allık veya bronzlaştırıcıyı fondötenin üzerine uygulamadan önce yüzü Hollywood Powder Multicolour ile pudralayın. “Pudra üzeri pudra” etkisiyle allık veya bronzlaştırıcı daha eşit dağıtılabilir.

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın