Hakkımızda

Aloevera Mağazam

Hakkımızda

2016 yılının Eylül ayında Duygu Kısacık, Ekim ayında ise Ramazan Boz  LR Health & Beauty Systems Paz. ve Tic. Ltd. Şti.’nin bağımsız iş ortağı olarak giriş yaparak doğrudan satışa adım attık. Doğrudan satışı ( Network Marketing ) geleceğin bir mesleği olarak gördüğümüzden bu kararı aldık. Bu kararı almamızda LR firmasının Miras Hakkı ve  Esnek Çalışma saatleri çok etkili oldu dersek yanlış olmaz sanırım. LR firmasını gerek yurt dışından gerekse yurt içinden gerekli araştırmalarımızı yaparak , çalışanlarına, iş ortaklarına daha da önemlisi ürün kullanıcılarına ne kadar şeffaf ve dürüst yaklaştığını gözlemledik. Ürünlerini de bizzat kullanarak ne kadar iyi kalitede olduğunu kendimiz görmüş olduk. Böylece LR Health & Beauty Systems’da bağımsız iş ortağı olarak işimize başladık.
Bu zamana kadar 187 iş ortağımızla yan yana çok iyi işler başardık ve hala bu yolda birlikte daha da güzel işler başaracağımıza inanıyoruz.
1 Kasım 2016 yılında Aloe Vera Mağazam internet sayfasını ve diğer sosyal medya sayfalarının ( Facebook – İnstagram – Twitter ) açılışını yaptık. Bu sayfalardan siz değerli dostlarımıza ürünler ve şirket hakkında gelişmeleri elimizden geldiğince anlaşılır hızlı bir şekilde paylaşmaya devam ediyoruz.

01.01.2019 tarihi itibariyle Şirketimizin internetten tercih edilen fiyatla online satışa izin vermesi üzerine Aloe Vera Mağazam  – Mağaza sayfasının çalışmalarına başladık. 01.02.2019 tarihinde aktif olarak artık sayfamızdan LR’ın beğendiğiniz ürünlerini takip ederek favori listesi oluşturabilir, messenger özelliğiyle bizimle iletişime geçebilir, en önemlisi de indirimli şekilde sipariş oluşturabilirsiniz.

Her geçen gün dahada büyüyen İş ortağı ailemizde sizleri de görmek isteriz.