Guido Maria Kretschmer – Kadın Parfümü

ÜRÜN ADI Guido Maria Kretschmer for Women
NET MIKTAR 50 ml
KOKU AILESI Çiçeksi – meyvemsi – çekici
ÜRÜN KODU 30200

  • Baş nota Bergamot, Mandalina, erik, armut
  • Kalp nota Gül, yasemin, portakal çiçekleri, lotus
  • Dip nota Kuru amber, sandal agacı, vanilya, misk kokusu

STARLARIN KOKUSU
Uluslararası bir moda tasarımcısı olan Guido Maria Kretschmer yıllardan bu yana kadın ve erkek için başarılı moda tasarımları yapmaktadır. İnsanların üstlerinde taşıdıkları moda tamamen kendilerine yönelik bir konsepttir. Ancak kusursuz görünüme ait bir koku kişiliği vurgular. Tasarımcımızın da sözleri şu şekilde: “İnsanları sevmeli, kendinizi onların yerine koyabilmeli, modanızla onlara dokunabilmelisiniz. Bu iyi bir parfüm için de geçerlidir. Baştan çıkartması gerekmiyor, dokunması gerekiyor.”
Bir parfüm kesinlikle duygusal bir deneyimdir. Parfümler bizi etkiler, hatıralarımızı canlandırır, bizi büyüler ve bize yaşam enerjisi katar; ayrıca tarzımızın dışa vurumudur. Aynen kıyafetlerimiz gibi kişiliğimizi ortaya koyar. Guido Maria Kretschmer de bir tasarımcı olarak uzun zamandır tamamen kendi kişisel kokusunu yaratmanın hayalini kuruyordu. Şimdi bu hayali gerçek oldu.

KOKU TASARIMI 
Moda koleksiyonlarındakine benzer şekilde her iki parfüm de Guido’yu oldukça fazla yansıtıyor: Stil sahibi ve zamanın ötesine geçmiş bir şıklık, detaylarına inilmiş aşk ve uluslararası atmosferden bir esinti.

KOKU TANIMI
Kadın parfümü kendine özgü bir kompozisyon içeriyor. Kokunun narin baştan çıkarıcılığı, baş notadan dip notaya kadar zamanın ötesine geçen bir şıklıkla buluşuyor. Madalina, gül ve vanilyadan elde edilmiş koku buketi, parfüme baştan çıkarıcı ve sıcak bir nota katıyor.

AYNI KOKU AILESINDEN GELEN ÜRÜNLER
LR Classics Santorini, Beautyqueen The Collection Eau de Style, Heart & Soul, Pseudonym

Içindekiler (Eau de Parfum) Alcohol denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Linalool, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Citronellol, Alpha Isomethyl Ionone, Coumarin, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Citral, Farnesol, CI 17200 (Red 33)

Lr parfümleri ile ilgili daha detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın