Göz Altı Aydınlatıcı Kalem

Satış iddiaları

  • Yüzün 5 bölgesinde kullanılabilir
  • Döndür-tıkla-sistemiyle kolay dozajlama
  • Düzensizlikleri ve gözaltı morluklarını kapatır

HEDEF GRUP
Tüm cilt tiplerine uygundur. Porcelain rengi kızılımsı cilt tipine uygundur ve ışıldayan bir parlaklık sağlar. Daha sarımsı ton olan Ginger ise buğday veya sarımsı tene mükemmel uyumludur.

ÖZELLİKLER
Açık renk ve parlayan doku yüzde ışığın kırıldığı noktalara uygulanır. Yüz bölgeleri böylece hedefli bir biçimde ışık vurguları yaratılarak görsel olarak vurgulanır. Bu sayede dudaklar daha dolgun, gözler daha uyanık ve elmacık kemikleri daha yüksek görünür. Entegre çevir-tıkla sistemi kolay dozajlamayı mümkün kılar ve ince fırça ucuyla da – örneğin dar aydınlatma çizgileri sorunsuz uygulanabilir. Porcelain ve Ginger renk tonları aynı zamanda kapatıcı olarak da kullanılabilir. Amaranth yağı, Bisabolol ve Avustralya mersin yağı gibi içerik maddeleri sayesinde özellikle zengindir.

KULLANIM ŞEKLİ
Ürün makyajın üzerine şu yüz bölgelerine uygulanır:
Kaş altı: Kaşları vurgulamak için kaşın altına ince bir çizgi çekin. Bunun için en üst noktadan başlayıp şakağa kadar azaltarak bitirin.
Burun kemiği üzerinde: Burun kemiği üzerinde düz bir aydınlatıcı çizgisi burnu daha ince ve daha narin gösterir. Etkiyi güçlendirmek için burun kanatlarını biraz daha koyu tonda gölgelendirin.
Dudak çevresinde: Biraz aydınlatıcı üst dudak orta ucuna hafifçe dokundurarak sürüldüğünde ince dudaklar daha dolgun görünür. Dudak kontürleri özellikle aydınlatıcı ince bir çizgi şeklinde dudakların çevresine uygulandığında daha da vurgulanır.
Elmacık kemikleri üzerinde: Yuvarlak yüzler elmacık kemiklerine aydınlatıcı uygulanarak daha dar görünebilir. Bunun için biraz Sun Dream bronzlaştırıcı allıgı elmacık kemiklerinin altına uygulayın, bu sayede elmacık kemiklerini görsel olarak uzatıp vurgularsınız.
Göz bölgesinde: Açık bir bakış için bir dokunuş aydınlatıcıyı gözün iç kenarının üzerine uygulayın. Rahatsız edici gözaltı halkaları da bu şekilde gizlenebilir.

ÇAPRAZ SATIŞ NOTLARI
Parlak bir rötuşa ulaşmak için aydınlatıcıyı Perfect Wear fondötenin üzerine uygulayın. Sun Dream bronzlaştırıcı allıgı görsel olarak geri plana atılmak istenen yüz bölgelerine uygulayın.

UZMAN ÖNERİSİ
Manipüle eden gölgeleri engellemek için ışığı doğrudan önden yüze yansıtan bir ışık kaynağı seçin.

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın