Bruce Willis Personal Edition

NET MIKTAR 50 ml
KOKU AILESI Oryantal – baharatlı – çekici
ÜRÜN KODU 2950

  • Baş nota Bergamot, kakule
  • Kalp nota Lavanta, tütün akordları
  • Dip nota Meşin akordları, ud, silhat

STARLARIN KOKUSU
Hem süperstarın kendisi hem de eși Emma Heming-Willis kokunun yaratılıșından șișesinin tasarımına kadar mükemmel sonucu elde etmek için gerçekleștirilen tüm adımlarda yer aldılar ve özellikle Bruce Willis garantili, sizi alıșılmadık șekilde kendi özel hayatlarına götüren bir LR ürünü olușturdular.
Ortaya çıkansa karizmatik erkekler ve dürüst karakterler için olgun bir koku. Lavanta ve tütünle birleștirilmiș meșin notaları kendinden taviz vermiyor.

KOKU TASARIMI
Bruce Willis Personal Edition Eau de Parfum’ün șișesi de görülmeye değer! Asil cam șișesiyle kombine edildiğinde alüminyum paketi ve ahșap kapağı güçlü ve kıymetli bir materyal bileșimi meydana getirmektedir. Sıcak renkler ve temiz hatlar stil sahibi ve alçakgönüllü bir anlayıșa sahip karakterli erkekleri hedef alır. Sıcak tonlarda, temiz, sade karakterli, maskülen ve zamanın ötesine geçmiș özelliklere sahip.

KOKU TANIMI
Sinema yıldızı Bruce Willis kendine ait ve tamamen özel, yeni kokusunu LR ile benzersiz șekilde olușturdu. Narenciye meyveleri ve siyah karabiber, taze bir ilk izlenim verirken, tütün esintisiyle zenginleștirilmiș aromatik notalar açıkça maskulen bir șıklık yayar. Duygusal bir meșin akorduyla kıymetli ud ağacından meydana gelen güçlü dip nota kokuya besbelli Bruce Willis’in imzasını atıyor.
Bruce Willis Personal Edition – Özel karakterli, öz güvenli ve sukunetini koruyan erkeklere has bir koku.

ÖDÜLLER
Bruce Willis Parfümü „Erkeğin Hayat Tarzı“ kategorisinde 2011’de ALMAN PARFÜM ÖDÜLLERİ içinde en iyi 5’e girmeyi bașarmıștır!
Bruce Willis parfüm serisinin bașarılı șekilde piyasaya sürülmesiyle birlikte LR, Ocak 2012’de Münster- Osnabrück pazarlama ödülüne layık görüldü!

AYNI KOKU AİLESİNDEN GELEN ÜRÜNLER
Racing, Guido Maria Kretschmer for Men,
Jungle Man, LR Classics Singapore

İçindekiler (Eau de Parfum)  Alcohol denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Limonene, Linalool, Coumarin, Citral, CI 60730 (Ext. Violet 2), CI 14700 (Red 4), CI 17200 (Red 33), CI 19140 (Yellow 5)

Bruce Willis star parfümleriyle ilgili diğer yazımızı okumanızı da tavsiye ederiz.

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın