Bruce Willis Eau Parfüm

NET MIKTAR 50 ml
KOKU AILESI Odunumsu – yeşil – şık
ÜRÜN KODU 3505

  • Baş nota Greyfurt, portakal
  • Kalp nota Karabiber, sardunya yaprakları
  • Dip nota Sedir ağacı, vetiver, benzoin

Akıllı adamlar sonsuza dek yaşar; aynı Bruce Willis gibi. Bruce Willis’in Eau Parfum’ü özellikle güçlü, özgürlüğüne düşkün erkekler için tasarlanmıştır. Karizmatik film yıldızı bu benzersiz erkek kokusuyla öz güveni ve bağımsızlığı ortaya koyuyor.
Bruce Willis kokularının ilkinin geliştirilmesi sırasında LR ekibi koku nüanslarını, şişesini ve paket tasarımını doğrudan onunla birlikte yaratmak için kendisini New York ve New Orleans’ta ziyaret etti. „İşini oldukça iyi yapan ve coşkulu bir LR ekibiyle yeni parfümümü geliştirmek bana büyük keyif verdi. Bu ürünler bireysellik, benzersizlik ve kalıcılığı simgeliyor. Beni heyecanlandıran şey işte bu, LR ile olan bağım.” dedi Bruce Willis Haziran 2010’da Frankfurt’taki ürün tanıtımları sırasında.

Bruce Willis’in çok yönlülüğü şişenin tasarımında da öne çıkıyor. Üstündeki metal plaka, mevcut cam şişeye değer ve ağırlık katıyor. Kapak olarak da sürdürülebilir bir tarım ürünü olan gerçek sedir ağacından yapılmış bir kapak kullanılmıştır. Her bir parfüm kendinin tek örneğidir, çünkü her bir ağaç kapakta farklı bir ağaç modeli yer alır. Parfümün adı film yıldızının alışılmışın dışındalığını ve bireyselliğini ortaya çıkarmak üzere plaka üzerine kasten diyagonal yerleştirilmiştir.

İlk izlenim olarak canlandırıcı greyfurt ve karabiber ortaya çıkarken bunları topraksı vetiver notasıyla sıcak sandal ağacı takip eder. Taze aromalar ve göze çarpan şişesi teklifsiz gezginlere ve kendi hayatının egemen ve kendi istekleri doğrultusunda hükmünü süren erkeklere göredir.
Aksiyon kahramanının bu ilk kokusu çoktan bir efsane olmuştur!

Alman Parfüm Ödülleri 2011 DUFT STARS’ta aday gösterilmiştir.
Bruce Willis Star Parfümleriyle Ilgili Diğer Yazımızı Okumanızı Da Tavsiye Ederiz.

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın