Başarıya Giden Yol Network Marketing

Network marketing ( Ağ pazarlamacılığı ) de başarıya ulaşmak için izlememiz ve düzenli şekilde yerine getirmemiz gereken bir kaç ilke var. Her şeyden önemlisi, yapabileceğimize inanıp yola çıkmamız gerekir.

İşte üç temel network marketing ilkesi:

Kısa yol yoktur. Bütün girişimlerde olduğu gibi, eğer başarmak istiyorsanız sıkı bir şekilde ve aklınızı kullanarak çalışmaya hazırlıklı olmalısınız. Bu, halihazırda başarılı işler kurmuş milyonlarca insan için işe yaradığı kanıtlanmış olan beceriler üzerinde uzmanlaşmakla başlar. Genel olarak kısa zamanda maddi ve manevi başarıya ulaşmak istiyoruz.Konu hakkında yeterince uzmanlaşamadığımızdan dolayı başarıya değilde başarısızlığa  doğru yol alıyoruz. Sabırlı ve düzenli bir çalışma yolu bizi başarıya götürecektir.

Mazeret yoktur. Eğer bir şey sizde işe yaramıyorsa, değişmeye hazırlıklı olmalıyız. Bu daha iyi bir şirket, sistem veya yeni bir fikir bulmaya çalışmak anlamına gelmiyor. Yaptığımız en büyük hatalardan biri direk çalıştığımız firmayı ve sistemi suçlamak en büyük mazeretimizdir. Bir şeyleri değiştirmemiz gerektiğini yani kendimizde değişikliğe gitmemiz gerektiğini anlamak gerekir. Davranışlarımız, kendimizi sunuş şeklimiz, nasıl iletişim kurduğumuz veya işin çalışma biçimini nasıl kavradığımızdır. Unutmayın ki her şeyi suçlamanın faturaları ödemeye bir faydası olmuyor 🙂

Denemeye ödül verilmez. Network marketing sonuçları ödüllendirir. Herkes başaramayacaktır, çünkü herkes gerekeni yapmak için hazırlıklı değildir. Eğer biz hazırsak, göreceğiz ki kazanacağımız ödüller gireceğimiz zahmete değecektir. Etrafımızda canlı örneklerini görmekteyiz 🙂 Eğer network marketing’in bize uygun olmadığına karar versek bile, hiçbir şeyi riske atmamış ve hiçbir şey kaybetmemiş olucaz. Bu mesleğin en güçlü yanlarından  biri de bir yandan kendi işinizi kurarken düzenli işinize de devam edebiliyor olabilmenizdir.

Konuyla ilgili diğer yazılarımız;

LR Network marketing ( Ağ pazarlamacılığı ) nasıl çalışır?

Ağ Pazarlamacılığında Kararsız mısınız?

Konuyla ilgili kullanılan başlıca kaynaklar;

Bir netwok marketing süper starı olun.

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın