Artistic Quattro Eyeshadow 4’lü Göz Farı

Artistic Quattro Eyeshadow 4’lü Göz Farı

Satış iddiaları

  • Uygulama da düzenli ve kolay geçişler
  • Yüksek pigmentleriyle güçlü renk yogunluğu
  • Kuru veya nemli uygulama için Wet & Dry dokusu

HEDEF GRUP
Tüm cilt tiplerine uygundur.

ÖZELLİKLER
Artistic Quattro farları, 4 bombeli ve fırınlanmış far rengi ile 5 farklı set halinde gelir. Night Rock, Velvet Vintage, Secret Dawn, Delighted Nude ve Sublime Marine setlerinde dört adet birbirine uyumlu far nüansları ve çift başlıklı aplikatör bulunur. Her setle çeşitli görünümler yaratılabilir.

KULLANIM ŞEKLİ
Farlar görünüme ve göz çevresine göre çok yönlü kullanılabilir: Daha düşük gözler açık ve orta renk tonlarıyla vurgulanır, çünkü koyu renkler gözleri görsel olarak daha fazla arkaya iter. Geniş biçimde ayrı duran gözler daha koyu renkte vurgularla gözün iç açı alanlarında daha yoğun görünür. Düşük göz kapaklı gözlerde koyu renkte far yarım daire şeklinde göz kapağının düşen kısmına uygulanmalıdır. Ya bütün göz kapağı için tek bir nüans kullanın ya da birkaç katman uygulayıp sonrasında renklerin yumuşakça geçişini sağlayın. Bunun için gözün iç açı kısmında ve kaşın altında en açık rengi uygulayın ve göz kapağı ve gözün dış açı kısmında koyu renkleri kullanın. Far rengini yoğunlaştırma için uygulama öncesinde far aplikatörünü veya fırçasını biraz suyla nemlendirin.

ÇAPRAZ SATIŞ NOTLARI
Göz makyajınız için en iyi temeli oluşturmak amacıyla göz kapağınıza biraz göz ve dudak astarını uygulayın. Far rengini hassas bir biçimde uygulamak için LR by da Vinci far fırçasını kullanın. Yumuşak geçişler elde etmek için renkleri LR by da Vinci gölgelendirme fırçası ile kullanın.

UZMAN ÖNERİSİ
“Klasik buğulu göz görünümü” ve “modern buğulu göz görünümü” adlı Deluxe Makyaj Stüdyosu eğitimlerinde tek tek tüm makyaj adımları aşamalar halinde anlatılmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın