Bakırköy / İstanbul
iletisim@aloeveramagazam
WhatsApp + 90 553 433 55 34

Aloe Vera Jel İçecek Şeftali

Aloe Vera Jel İçecek Şeftali

ÜRÜN ADI : Aloe Vera Jel İçecek Şeftali
NET MİKTAR : 1000 ml
ÜRÜN KODU : 80750

SATIN ALMAK İSTER MİSİNİZ? TIKLA!!!
Satış iddiaları

  • % 98 saf Aloe Vera Jeli içeren doğal içecek
  • Şeker ilavesiz; doğal olarak şeker içerir
  • Meyvemsi, şeftali tadında

HEDEF GRUP
Her yaş grubundan erkek ve kadınlar için. Özellikle de şeker hastalarının kullanımı için uygundur. Meyvemsi tadıyla çocuklar için de oldukça uygundur.

ÖZELLİKLERİ
Aloe Vera Jel İçecek şeftali % 98 oranında Aloe Vera jeli içeren doğal bir üründür. Hafif, meyvemsi tadına şeker ilavesi olmadan sahip olur ve günlük tüketim oranında yalnızca 0,054 ekmek birimi şeker bulunur. Bu nedenle özellikle diyabetliler için uygundur. Değerli içerik maddeleri sağlığa katkıda bulunabilir ve metabolizmayı destekleyebilir. Tavsiye edilen günlük dozla % 100 oranında C vitamini alınır.
LR’ın kullandığı Aloe Vera her zaman kaliteli bir üründür. Meksika platolarında ki ekim alanlarında düzenli bir şekilde kontroller sürdürülmektedir. Saf Aloe Vera jelinin özenle işlenmesiyle ve
sürekli yapılan kontrollerle Almanya’daki yüksek kalitenin eşit düzeyde kalması garantilenir. Böylece SGS INSTITUT FRESENIUS ve IASC (Uluslararası Aloe Bilim Konseyi) tarafından sertifikalandırılmıştır. Renklendirici içermez.

TÜKETİM ÖNERİSİ
Öğünlerden önce günlük olarak 3 x 30 ml şeklinde alınmalıdır. Aloe Vera Jel İçecek şeftali istegğe göre sade, sulandırılmış, hafif soğutulmuş veya oda sıcaklığında içilebilir. Tüketmeden önce çalkalayın. Kapağını açtıktan sonra buzdolabında saklayın ve en kısa zamanda tamamını tüketin. Önerilen günlük tüketim miktarı aşılmamalıdır. Ürünü çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Çeşitli ve dengeli beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam sürmeye dikkat edin.

EFSA (AVRUPA GIDA GÜVENLİĞİ OTORİTESİ) TARAFINDAN BİLİMSEL OLARAK ONAYLANMIŞTIR
C vitamini, normal enerji metabolizmasına katkıda bulunur.
SERTIFIKALANDIRMA SGS INSTITUT FRESENIUS ve IASC (Uluslararası Aloe Bilim Konseyi) sertifikalıdır. SGS INSTITUT FRESENIUS, piyasadaki en sıkı kurallara baglı kalite mühürlerinden
birini sağlamaktadır. Bu bağımsız enstitü, LR’ın ürettigi 4 farklı Aloe Vera Jel İçeceğin üretimini, rastgele veya düzenli aralıklarla denenmesi, üzerinde çalışılması ve tamamlanmış son ürüne ulaşılması aşamalarını düzenli şekilde ay ay, yıl yıl denetler. IASC, Aloe Vera bitkilerinin pozitif özelliklerinin yayılması ve kullanılması için çalışan bir bilim kuruluşudur Maryland’deki (ABD) merkez ofisiyle IASC, Aloe Vera’lı ürünlerin kalitesini ciddi miktarda artırmak üzere sıkı önlemler alarak bu ürünlerin sertifikalandırılması fırsatını sunar.

ÇAPRAZ SATIŞ NOTLARI
Aloe Vera Bakım Ürünleri

UZMAN İPUCU
Örneğin diyabetliler için günlük beslenme sırasında alınan șeker miktarı önemlidir ve kandaki insülin düzeyinin olabildiğince sabit tutulabilmesi için kontrol altına alınmalıdır.

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın